To już pewne. Znamy datę otwarcia basenu w Lubaczowie

Już od poniedziałku 1 sierpnia mieszkańcy Lubaczowa i okolic będą mogli korzystać z usług pływalni miejskiej Aquasfera.

Do tej pory pływalnia była otwarta tylko dla grup zorganizowanych. Dziś już wszystko jest gotowe i od 1 sierpnia od godz. 7:00 także klienci indywidualni będą mogli wybrać się na basen.

Basen pływacki o długości 25 metrów oferuje osiem torów pływackich i regulację głębokości dla dorosłych i dzieci. Dla indywidualnych klientów pływalni miejskiej oraz grup zorganizowanych będą udostępnione szatnie, prysznice, toalety oraz dodatkowe wyposażenie do pływania.

Jak dodaje Paweł Głaz - Kierownik Referatu Sportu w Urzędzie Miejskim w Lubaczowie, obiekt jest jednym z najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie w kraju.

Bilety wejściowe do nabycia w kasie w systemie bezgotówkowym. Pływalnia będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 do 21.30, a w soboty, niedzielę oraz święta od 9:00 – 21:00.

Pamiętajcie, że podczas pobytu w wodzie jak i na hali basenowej obowiązuje czepek kąpielowy.

Ceny biletów:

* dotyczny szkół, klubów sportowych i stowarzyszeń
** rodzic z dziećmi – dzieci do lat 6 bezpłatnie
*** cena rezerwacji toru oraz wynajęcia niecki (części niecki) nie obejmuje kosztu wstępu na pływalnię. Wynajem dla grup zorganizowanych, zakładów pracy, inne.

Więcej informacji na stronie www.aquasfera.lubaczow.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane