Zarząd Powiatu Lubaczowskiego z wotum zaufania i absolutorium

fot. Powiat Lubaczowskifot. Powiat Lubaczowski

Na ostatniej Sesji Rady Powiatu Lubaczowskiego radni głosowali nad udzieleniem absolutorium oraz wotum zaufania Zarządowi Powiatu Lubaczowskiego.  

Dziś podczas 44 Sesji Rady Powiatu w Lubaczowie, Zarządowi Powiatu zostało jednogłośnie udzielone wotum zaufania oraz absolutorium z tytułu wykonania budżetu powiatu za 2021r.   Pozytywnie wykonanie ubiegłorocznego budżetu oceniła także Regionalna Izba Obrachunkowa.  

- Chciałem serdecznie podziękować w imieniu swoim i Zarządu za taki wynik głosowania. Nie spodziewałem się, że wszyscy będą „za”. Wiadomo – nie wszystko udaje się zrobić, zawsze będzie coś do poprawy. Nikt nie jest idealny, ale staramy się jak możemy. Krytyka też jest potrzebna, zwłaszcza konstruktywna, żeby wytknąć coś czego czasem nie daję się dostrzec. Istotne są też petycje, bo wyrażają potrzeby mieszkańców. […] Dziękuje za słowa krytyczne – na pewno się przydadzą przy pracach. Nie jest to pozycja totalna, destrukcyjna tylko konstruktywna. Dziękuje bardzo za te dobre słowa i za wynik głosowania. - powiedział Zenon Swatek po udzieleniu wotum zaufania

Źródło: zlubaczowa.pl, RAM

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane