Strażacy-ochotnicy żegnają zmarłego kolegę z PSP w Lubaczowie. Zawyją syreny

Ś.P. st. ogn. Zbigniew Woszczak był doświadczonym strażakiem i często przekazywał swoją wiedzę innym fot. archiwum ZLUBACZOWA.PLŚ.P. st. ogn. Zbigniew Woszczak był doświadczonym strażakiem i często przekazywał swoją wiedzę innym fot. archiwum ZLUBACZOWA.PL

Strażacy-ochotnicy uczczą pamięć funkcjonariusza PSP w Lubaczowie st. ogn. Zbigniewa Woszczaka, który zmarł nagle w niedzielę. W dniu pogrzebu zawyją syreny alarmowe.

W dniu 05.06.2022 r. w wieku 42 lat zmarł wieloletni strażak Państwowej Straży Pożarnej st. ogn. Zbigniew Woszczak.

- Zbyszek był strażakiem z wieloletnim stażem pracy. Był On pogodnym, pomocnym i zawsze uśmiechniętym człowiekiem i takiego Go zapamiętamy. - napisali na stronie Lubaczów998 strażacy ochotnicy z powiatu lubaczowskiego.

Chcąc upamiętnić zmarłego Zbigniewa Woszczaka w dniu jego pogrzebu (08.06) ochotnicy z powiatu lubaczowskiego planują uruchomić na minutę syreny alarmowe.

- Na pewno wielu z nas strażaków OSP pamięta Go ze wspólnie prowadzonych działań lub znało Zbyszka prywatnie dlatego, aby uczcić jego pamięć zachęcamy do uruchomienia na minutę syren alarmowych na naszych remizach w dniu jego pogrzebu (08.06) o godz. 13:30. Niech to będzie ostatnia rzecz jaką będziemy mogli dla niego zrobić. - proszą strażacy z OSP

Uroczystości pogrzebowe st. og. Zbigniewa Woszczaka odbędą się w środę (08.06). Msza święta pogrzebowa zostanie odprawiona o godz. 12:00, po której nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku.

Redakcja portalu ZLUBACZOWA.PL pogrążonej w żałobie Rodzinie składa wyrazy współczucia, a w imieniu mieszkańców powiatu lubaczowskiego dziękuje Zbigniewowi Woszczakowi za ofiarną i pełną poświęcenia służbę, za codzienny trud oraz za ratowanie zdrowia i życia ludzkiego.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane