Lubaczów: Zderzenie motocyklisty z rowerzystką. Dwie osoby w szpitalu [ZDJĘCIA]

Dzisiaj po godzinie 19:00 na ul. Unii Lubelskiej w Lubaczowie doszło do zderzenia motocyklisty z rowerzystką. Do szpitala trafiły dwie osoby. Są utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło wczoraj przed godziną 20 na ul. Unii Lubelskiej w Lubaczowie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że gdy kierujący motocyklem marki Suzuki, 27-letni mieszkaniec gminy Wielkie Oczy wykonywał manewr wyprzedzania, nagle jadąca przed nim rowerzystka gwałtownie skręciła w lewo wprost pod koła jego motocykla. W wyniku zdarzenia obrażeń doznała kierująca rowerem 68-letnia mieszkanka Lubaczowa, a także motocyklista. Oboje z obrażeniami trafili do szpitala.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości uczestników zdarzenia. Badanie wykazało, że oboje byli trzeźwi.

- Zebrany na miejscu materiał dowodowy posłuży do ustalenia szczegółowych okoliczności i przyczyn tego zdarzenia. - informuje KPP Lubaczów

P1240085.jpgP1240086.jpgP1240090.jpgP1240093.jpg

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Stryj
# Stryj 2022-06-05 21:21
Policja prosi osoby które są w stanie wskazać osobę poruszająca się motocyklem bez tłumika z miejscowości Antoniki w kierunku Baszni Dolnej dziś przed godz 21. Pojazd stwarzał zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Prosimy o kontakt z KPP

UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane

W kinie

No result...