W Horyńcu-Zdroju powstanie Centrum Usług Społecznych i Kulturalnych

Zdjęcie ilustracyjne fot. pixabay.comZdjęcie ilustracyjne fot. pixabay.com

W Horyńcu-Zdroju zostanie wybudowane Centrum Usług Społecznych i Kulturalnych. Inwestycja zostanie dofinansowania z Programu Inwestycji Strategicznych dla gmin uzdrowiskowych - poinformowała w sobotę Poseł Teresa Pamuła.

W czwartej edycji Rządowego Funduszu Polski Ład, o bezzwrotne wsparcie, mogły ubiegać się polskie uzdrowiska. Postanowiliśmy wesprzeć gminy uzdrowiskowe, które ucierpiały w czasie trwania epidemii. Do samorządów trafi łącznie ponad 240 mln zł. - czytamy na stronie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów

Łącznie 49 gmin uzdrowiskowych w całej Polsce otrzyma dofinansowanie w wysokości do 5 mln złotych. Pieniądze, która otrzyma gmina Horyniec-Zdrój ostaną przeznaczone na budowę Centrum Usług Społecznych i Kulturalnych.

Bardzo się cieszę i gratuluję Gminom Horyniec-Zdrój Rymanów, Iwonicz-Zdrój i Solina. Dziękuję Panu Premierowi Mateusz Morawiecki - napisała na Facebooku Poseł Teresa

RAM, zlubaczowa.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane