Podwójny sukces strażaków z Futor na zawodach w Oleszycach - wyniki oraz zdjęcia

W niedzielę 20 lipca 2014 roku na stadionie sportowym w Oleszycach odbyły się Miejsko–Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze dla MDP i OSP z terenu miasta i gminy Oleszyce. W zawodach udział wzięło 12 drużyn z 6 jednostek: OSP Futory, OSP Nowa Grobla, OSP Oleszyce, OSP Stare Oleszyce, OSP Stare Sioło i OSP Zalesie.

Zawody rozegrane zostały w konkurencjach:
- sztafeta pożarnicza z przeszkodami 7x50 m dla grupy „A” i „C” oraz 400m dla MDP.
- ćwiczenie bojowe dla grupy „A” i „C” oraz MDP.

W grupie „A” pierwsze miejsce zajęła jednostka OSP Futory z wynikiem 112,2 s., drugie miejsce OSP Stare Oleszyce z wynikiem 126,17 s. a trzecie miejsce OSP Nowa Grobla z wynikiem 131,46 s.
Grupa „C” pierwsze miejsce OSP Stare Oleszyce z wynikiem 137,22 s.
MDP „chłopców” pierwsze miejsce MDP Futory z wynikiem 1044,04 punktów, drugie miejsce MDP Stare Oleszyce z wynikiem 1020,72 punktów, a trzecie miejsce  MDP Zalesie z wynikiem 989,09 punktów.

Gospodarzami zawodów byli Burmistrz Miasta i Gminy Oleszyce oraz Zarząd Oddziału MG ZOSP RP w Oleszycach.

DSC_0100.JPGDSC_0101.JPGDSC_0107.JPGDSC_0110.JPGDSC_0111.JPGDSC_0114.JPGDSC_0119.JPGDSC_0121.JPGDSC_0128.JPGDSC_0136.JPGDSC_0137.JPGDSC_0139.JPGDSC_0142.JPGDSC_0145.JPGDSC_0159.JPGDSC_0165.JPGDSC_0166.JPGDSC_0168.JPGDSC_0169.JPGDSC_0170.JPGDSC_0173.JPGDSC_0174.JPGDSC_0178.JPGDSC_0183.JPGDSC_0185.JPGDSC_0191.JPGDSC_0196.JPGDSC_0205.JPGDSC_0209.JPGDSC_0212.JPGDSC_0215.JPGDSC_0216.JPGDSC_0222.JPGDSC_0224.JPGDSC_0225.JPGDSC_0236.JPGDSC_0237.JPGDSC_0238.JPGDSC_0239.JPGDSC_0241.JPGDSC_0243.JPGDSC_0245.JPGDSC_0249.JPGDSC_0259.JPGDSC_0261.JPGDSC_0263.JPGDSC_0264.JPGDSC_0267.JPGDSC_0271.JPGDSC_0272.JPG

Źródło: oleszyce.pl

{flike}

Reklama

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

BF
-3 # BF 2014-07-22 10:38
Brawo!!!!!!! Jest moc Panowie, Futory miażdżą na każdej płaszczyźnie ;)
ha
-1 # ha 2014-07-22 11:45
dokładnie!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !! :-)
aaaa
-6 # aaaa 2014-07-22 11:20
haha miażdżą mieliście po prostu więcej szczęścia niż Oleszyce.
hahaha
# hahaha 2014-07-22 11:33
szczęscia?? chyba raczej umieją pokazać na co ich stać, a nie jak oleszyce ,niby tacy wielcy a tak naprawde to szkoda gadać ;]
FAN
-5 # FAN 2014-07-22 15:40
do hahaha: A na co stać Futory??? Po prostu mieli szczęście, a Oleszyce pecha ale i tak to najlepsza jednostka NIE TYLKO W GMINIE ALE I W POWIECIE.
KCZ
+1 # KCZ 2014-07-23 14:31
Każdemu może się przydarzyć coś złego... nawet najlepszym tak jak w przypadku OSP Oleszyce. Może na zawodach nie wyszło im wszystko tak jak powinno ale za to co robią, za ich zaangażowanie w niesieniu pomocy podczas różnych akcji należy im się szacunek! Na zawodach liczą się nie tylko umiejętności ale także często szczęście. Niestety nie wszystkim ono sprzyja. Zawody jednak są raz w roku, a chłopaki z Oleszyc czuwają cały czas nad bezpieczeństwem gminy, a także powiatu jeśli jest taka potrzeba. Nie mówię, że inne jednostki tego nie robią ale na pewno nie tak często jak OSP Oleszyce ze względu na przynależność do KSRG. Pozdrawiam :)
aaaa
-1 # aaaa 2014-07-23 20:26
skoro futory takie porządne i dobre to dlaczego powiatowych nie wygrały. Bo z tego co słyszałem to Oleszyce jadą na wojewódzkie w tym roku. wiec nie chwalcie się tak tym swoim profesjonalizme m bo jeszcze dużo wam brakuje do jednostki z Oleszyc.
sada
+1 # sada 2014-07-24 07:51
wygrały 2 lata temu, a na ostatnich powiatowych Oleszyce były, w tym roku lepsze były Futory i tyle, co tu rozkminiać, obie jednostki prezentują wysoki poziom i nie tylko na poziomie gminnym dlatego trzeba się cieszyć a nie ujmować jednym i drugim, jakie to polskie :./

UWAGA!