19 latek z Lubaczowa kradł sprzęt audio-video swojemu koledze

Policjanci ustalili mężczyznę, który włamał się do mieszkania swojego kolegi i ukradł sprzęt audio-video. Wczoraj 19-letni mieszkaniec Lubaczowa usłyszał zarzut dokonania włamania.

Początkiem kwietnia br. lubaczowscy policjanci odnotowali włamanie do mieszkania, którego właściciel przebywał w tym czasie w szpitalu. Sprawca ukradł sprzęt elektroniczny. Sposób działania włamywacza i pozostawione przez niego ślady pozwoliły policjantom na precyzyjne typowanie sprawcy. Podejrzenia padły na 19-latka, kolegę właściciela mieszkania. Mężczyzna ukrywał się przed funkcjonariuszami, co utwierdziło ich w przekonaniu, że prawidłowo wytypowali sprawcę.

Wczoraj, 19-latek został zatrzymany przez policjantów. Usłyszał zarzut włamania i kradzieży mienia. Mężczyzna przyznał się do włamania. Przestępstwo to jest zagrożone karą pozbawienia wolności od roku do 10 lat. W przypadkach mniejszej wagi sąd może orzec karę pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. 

Źródło: KPP Lubaczów

{flike}

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

leon
# leon 2014-04-18 14:54
...
imie
# imie 2014-04-18 16:10
poda ktos imie? :)
qazek
# qazek 2014-04-19 08:54
czyje imię autora czy policjantów????
a może jeszcze nr.pesel???

UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane