Komendant pogratulował za wzorową postawę

Komendant Powiatowy Policji w Lubaczowie oraz Wójt Gminy Wielkie Oczy podziękowali mieszkańcom gminy Wielkie Oczy za ich bezinteresowne poświęcenie i pomoc w zatrzymaniu sprawcy napadu na bank.

Przedwczoraj, w budynku Urzędu Gminy w Wielkich Oczach odbyło się uroczyste spotkanie Komendanta Powiatowego Policji w Lubaczowie insp. Janusza Mołonia oraz Wójta Gminy Wielkie Oczy Tomasza Lorenca z trójką mieszkańców gminy Wielkie Oczy, którzy w sposób szczególny zaangażowali się w pomoc przy zatrzymaniu sprawcy napadu na placówkę Banku Spółdzielczego w Wielkich Oczach. Pomimo niebezpieczeństwa, narażając własne zdrowie i życie przyszli z pomocą interweniującemu policjantowi i pracownikom banku. Ich wzorowa obywatelska postawa, w dużej mierze przyczyniła się do zatrzymania uzbrojonego sprawcy napadu, a tym samym ich poświęcenie zażegnało realne niebezpieczeństwo dla innych osób. Zaproszeni goście otrzymali listy gratulacyjne oraz upominki, które będą im przypominały, że ich zachowanie było wyjątkowe i może służyć jako wzór godny naśladowania.

531355383.jpg1337728068.jpg1892007800.jpg

Źródło/fot: KPP Lubaczów

{flike}

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

t
# t 2014-04-18 18:31
typowy kryminalista na zamazanym zdjeciu

UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane