Wypadek na ulicy płk. Dąbka w Lubaczowie. Kierowca wjechał w latarnię

W środę około godziny 22:30 na ulicy płk. Dąbka w Lubaczowie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, wyniku którego ranny został kierujący pojazdem marki Nissan.

Mieszkaniec powiatu lubaczowskiego stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożną latarnię. Z obrażeniami trafił do szpitala w Lubaczowie.

Przyczyny tego zdarzenia badają policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie.

DSC_0269-003.JPGDSC_0270-004.JPGDSC_0271-005.JPGDSC_0272-006.JPGDSC_0273-007.JPGDSC_0274-008.JPGDSC_0275-009.JPGDSC_0278-010.JPGDSC_0280-011.JPG

Komentarze   

xyz
+7 # xyz 2016-02-24 23:29
50km/h?, 60km/h? myślę że grubo wiecej....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
............
+6 # ............ 2016-02-24 23:55
100 km/h 150km/h
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
zenek
+1 # zenek 2016-02-25 00:39
przestancie g**no pisac, w d--ie byliscie i g**no widzieliscie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
imm
+6 # imm 2016-02-25 03:22
Ale DZWON!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
miam
+4 # miam 2016-02-25 07:12
zenek! ale z ciebie ciota
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Osoba
+9 # Osoba 2016-02-25 07:15
Jak patrzę na wrak auta i wygięcie w latarni jasne jest ze kierowcą zapieprzał mogę z gazu i jest bezpieczniej !!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
D.
+10 # D. 2016-02-25 07:22
Na pewno jechał przepisowo :) przecież widać że prawie nic się nie stało :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
jacky
+12 # jacky 2016-02-25 07:38
trzeba było szybciej jechać.. co za brak wyobraźni... dobrze że przez tą głupotę wyciął w latarnie a nie w inny jadący samochód... bo tak przynajmniej za swoją bezmyślność sam zapłaci...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Jacek
+7 # Jacek 2016-02-25 08:16
Ludzie nie ważne ile jechał. Jechał za szybko i tyle - a do tego wyprzedzał na zakręcie, gdzie nie widział czy nie wyjedzie komuś na czołówkę - może to podziała na jego wyobraźnię i poszanowanie innych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
PL
+8 # PL 2016-02-25 11:03
Gdyby doprowadził do zderzenia czołowego z innym pojazdem powinien być sądzony za usiłowanie morderstwa. Brak wyobraźni nie zwalnia z odpowiedzialnoś ci.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
n
-12 # n 2016-02-25 11:20
Cytuję PL:
Gdyby doprowadził do zderzenia czołowego z innym pojazdem powinien być sądzony za usiłowanie morderstwa. Brak wyobraźni nie zwalnia z odpowiedzialności.

Ty za to powinieneś być sądzony za głupotę.Z takimi poglądami powinieneś orzekać w lubaczowskim sądzie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
mANGO
+11 # mANGO 2016-02-25 11:44
Cytuję n:
[quote name="PL"]Gdyby doprowadził do zderzenia czołowego z innym pojazdem powinien być sądzony za usiłowanie morderstwa. Brak wyobraźni nie zwalnia z odpowiedzialności.

Ty za to powinieneś być sądzony za głupotę.Z takimi poglądami powinieneś orzekać w lubaczowskim sądzie.[/q
Gdyby taki idiota zabił twoja matkę, żonę lub córkę to twój punkt widzenia byłby zupełnie inny i pierwszy chciałbyś go surowo ukarać, Pamiętaj punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Przez takich nieodpowiedzial nych kierowców zginęło już zbyt wiele osób.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
n
-9 # n 2016-02-25 12:27
Cytuję mANGO:
Cytuję n:
[quote name="PL"]Gdyby doprowadził do zderzenia czołowego z innym pojazdem powinien być sądzony za usiłowanie morderstwa. Brak wyobraźni nie zwalnia z odpowiedzialności.

Ty za to powinieneś być sądzony za głupotę.Z takimi poglądami powinieneś orzekać w lubaczowskim sądzie.[/q
Gdyby taki idiota zabił twoja matkę, żonę lub córkę to twój punkt widzenia byłby zupełnie inny i pierwszy chciałbyś go surowo ukarać, Pamiętaj punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Przez takich nieodpowiedzialnych kierowców zginęło już zbyt wiele osób.

Kij zawsze ma dwa końce,każdy z nas może mieć podobną przygodę ,więc z osądami spokojnie.Morde rstwo w naszym k.k nie występuje ,tylko zabójstwo i to przy spełnieniu wielu przesłanek.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
PL
+4 # PL 2016-02-25 12:41
Cytuję n:
Cytuję mANGO:
Cytuję n:
[quote name="PL"]Gdyby doprowadził do zderzenia czołowego z innym pojazdem powinien być sądzony za usiłowanie morderstwa. Brak wyobraźni nie zwalnia z odpowiedzialności.

Ty za to powinieneś być sądzony za głupotę.Z takimi poglądami powinieneś orzekać w lubaczowskim sądzie.[/q
Gdyby taki idiota zabił twoja matkę, żonę lub córkę to twój punkt widzenia byłby zupełnie inny i pierwszy chciałbyś go surowo ukarać, Pamiętaj punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Przez takich nieodpowiedzialnych kierowców zginęło już zbyt wiele osób.

Kij zawsze ma dwa końce,każdy z nas może mieć podobną przygodę ,więc z osądami spokojnie.Morderstwo w naszym k.k nie występuje ,tylko zabójstwo i to przy spełnieniu wielu przesłanek.

Oczywiście, że każdy z kierowców może mieć podobną przygodę, całkowicie się z Tobą zgadzam. Jednak uszkodzenia auta i latarni wskazują, że kierowca nissana raczej nie jechał 50km/h. Jeśli złamał przepisy, jednocześnie powinien mieć świadomość potencjalnych konsekwencji ewentualnych "przygód" to czyż nie powinien ponieść kary. Zakładam, że kierowca nissana jest człowiekiem inteligentnym i myślącym, bo przecież tylko tacy powinni mieć uprawnienia do prowadzenia pojazdów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
n
-2 # n 2016-02-25 12:50
Cytuję PL:
Cytuję n:
Cytuję mANGO:
Cytuję n:
[quote name="PL"]Gdyby doprowadził do zderzenia czołowego z innym pojazdem powinien być sądzony za usiłowanie morderstwa. Brak wyobraźni nie zwalnia z odpowiedzialności.

Ty za to powinieneś być sądzony za głupotę.Z takimi poglądami powinieneś orzekać w lubaczowskim sądzie.[/q
Gdyby taki idiota zabił twoja matkę, żonę lub córkę to twój punkt widzenia byłby zupełnie inny i pierwszy chciałbyś go surowo ukarać, Pamiętaj punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Przez takich nieodpowiedzialnych kierowców zginęło już zbyt wiele osób.

Kij zawsze ma dwa końce,każdy z nas może mieć podobną przygodę ,więc z osądami spokojnie.Morderstwo w naszym k.k nie występuje ,tylko zabójstwo i to przy spełnieniu wielu przesłanek.

Oczywiście, że każdy z kierowców może mieć podobną przygodę, całkowicie się z Tobą zgadzam. Jednak uszkodzenia auta i latarni wskazują, że kierowca nissana raczej nie jechał 50km/h. Jeśli złamał przepisy, jednocześnie powinien mieć świadomość potencjalnych konsekwencji ewentualnych "przygód" to czyż nie powinien ponieść kary. Zakładam, że kierowca nissana jest człowiekiem inteligentnym i myślącym, bo przecież tylko tacy powinni mieć uprawnienia do prowadzenia pojazdów.

Powinien ponieść ,ale czy poniesie to inna para kaloszy.Są ctarówni i równiejsi.Najpi erw musi wrócić do zdrowia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Jacek
-1 # Jacek 2016-02-29 11:15
Cytuję PL:
Cytuję n:
Cytuję mANGO:
Cytuję n:
[quote name="PL"]Gdyby doprowadził do zderzenia czołowego z innym pojazdem powinien być sądzony za usiłowanie morderstwa. Brak wyobraźni nie zwalnia z odpowiedzialności.

Ty za to powinieneś być sądzony za głupotę.Z takimi poglądami powinieneś orzekać w lubaczowskim sądzie.[/q
Gdyby taki idiota zabił twoja matkę, żonę lub córkę to twój punkt widzenia byłby zupełnie inny i pierwszy chciałbyś go surowo ukarać, Pamiętaj punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Przez takich nieodpowiedzialnych kierowców zginęło już zbyt wiele osób.

Kij zawsze ma dwa końce,każdy z nas może mieć podobną przygodę ,więc z osądami spokojnie.Morderstwo w naszym k.k nie występuje ,tylko zabójstwo i to przy spełnieniu wielu przesłanek.

Oczywiście, że każdy z kierowców może mieć podobną przygodę, całkowicie się z Tobą zgadzam. Jednak uszkodzenia auta i latarni wskazują, że kierowca nissana raczej nie jechał 50km/h. Jeśli złamał przepisy, jednocześnie powinien mieć świadomość potencjalnych konsekwencji ewentualnych "przygód" to czyż nie powinien ponieść kary. Zakładam, że kierowca nissana jest człowiekiem inteligentnym i myślącym, bo przecież tylko tacy powinni mieć uprawnienia do prowadzenia pojazdów.

Każdy wyprzedzający na zakręcie, za którym nic nie widać i przez podwójną ciągłą? To chyba nie każdy!!! Chyba każdy półgłówek za kółkiem!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ja
+9 # Ja 2016-02-25 08:37
Nie dostosowal predkosci do warunkow jazdy i nie wazne czy jechal 50,60 czy 150km/h poprostu nie dostosowal, a po uszkodzeniach widac ze zapier...l. Dobrze ze nikomu nic nie zrobil.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
kn
+6 # kn 2016-02-25 08:57
To był łowca latarni ,niech moc będzie z tobą :D
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Krzys
0 # Krzys 2016-02-25 08:57
Słabo poklejony był ten Nissan
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Mango
0 # Mango 2016-02-25 09:18
CYTUJĄC KLASYKA, SPIESZ SIĘ POWOLI!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
xyz
+13 # xyz 2016-02-25 10:08
PO CO TE LAMPY JA SIE PYTAM, GDYBY TAM JEJ NIE BYŁO TO NIC BY SIE NIE STAO
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Golf III
+5 # Golf III 2016-02-25 10:47
30 min później w strone oleszyc golf 3 najechał na stojące na drodze drzewo , strażacy mieli co robić .naszczesie mimo skasowanego golfa nic sie nie stało
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
tom
+3 # tom 2016-02-25 10:51
Jak by nie lampa to by się zatrzymał w którymś z tych domów.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
paweł
+7 # paweł 2016-02-25 13:22
Tyle szczęścia, ze chłopak, bardzo młody chłopak wyszedł o własnych siłach z auta, chodził i rozmawiał normalnie, bo z nim rozmawiałem. Miał naprawdę duuuużo szczęścia. Teraz pewnie czeka go poważna rozmowa z rodzicami. Auto już dziś stoi na złomie czyli zero z polisy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Kolega
+5 # Kolega 2016-02-25 15:48
Ten kierowca ma 19 lat, prawko 2 tygodnie a wczoraj było ślisko... Brak wyobraźni i doświadczenia za kółkiem, tyle.
Leży teraz w szpitalu i miał operacje: polamana miednica, kość udowa...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
ja
+1 # ja 2016-02-26 09:16
brak doświadczenia i wyobrażni nie upoważnia go do takich czynów które spowodował. Mózg chyba ma ????
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
mm
0 # mm 2016-02-25 16:56
Zamiast robić prawko, niech się uczy.
Bo nawt zawodówki nie skończy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
mia
+1 # mia 2016-02-25 17:05
Każdy mądry dopóki go nie spotka coś takiego. A chłopak będzie miał to w głowie bardzo, bardzo długo i to wystarczy, słowa krytyki nie są tutaj potrzebne. I wątpię, aby przynajmniej połowa tutaj piszących jeździła całkowcie przepisowo. A naprawdę coś takiego spotkać może każdego bez względu na doświadczenie za kółkiem.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
iza
0 # iza 2016-02-25 20:25
Musiał być w dużym szoku, bo jeszcze chodził przy aucie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
mia
0 # mia 2016-03-10 17:04
Ja po wypadku pocieszałam wszystkich naokoło chociaż to ja spowodowałam wypadek, w którym omal nie zginęłam. Czyli kiedy jest się w szoku nie znaczy, że siądziesz koło tego auta i będziesz płakać. O nieeee.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
hkkk
+6 # hkkk 2016-02-25 21:57
żaba wyklepie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
inny
-3 # inny 2016-02-25 22:29
Kolizja drogowa a nie wypadek!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
n
+1 # n 2016-02-26 08:05
Raczej wypadek,odniósł obrażenia i leczenie potrwa dłużej niż 7 dni.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
kn
+1 # kn 2016-02-26 09:36
W tym przypadku wyobraźnia mniejsza od prędkości a efekt sami widzimy,resztę pozostawiam be komentarza .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
inny
+1 # inny 2016-02-26 10:25
Jak wysiadl o własnych siłach to po co auto było rozcinane?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
widz
0 # widz 2016-02-26 12:02
Auto nie było rozcinane tylko pod wpływem uderzenia oderwał się słupek.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Zzzzzzzzz
+1 # Zzzzzzzzz 2016-02-28 07:11
Ale je***** - brak słów!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
adelajda
+3 # adelajda 2016-02-28 09:28
może czs przypomieć sobie że ,Stanisław Dąbek pośmiertnie został awansowany do stopnia Generała Brygady i tego stopnianależy używać..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |