Znalazł kamerę i oddał ją policji

Biesiadując na ?Kresowym jadle? mieszkanka Warszawy, kuracjuszka sanatorium w Horyńcu-Zdroju, pozostawiła na stoliku kamerę video i oddaliła się. Zainteresował się nią inny biesiadnik, który w obawie o jej kradzież zabrał ją ze sobą i przekazał w ręce Policji.

W zeszłą niedzielę, w miejscowości Basznia Dolna odbywała się coroczna impreza pod nazwą ?Kresowe jadło?. Jedna z uczestniczek imprezy, w roztargnieniu zapomniała wziąć ze stolika ogródka piwnego kamerę. Widząc pozostawiony sprzęt inny uczestnik imprezy postanowił nie dopuścić do jego przywłaszczenia i zabrał go ze sobą. Następnie zgłosił się do lubaczowskich policjantów i przekazał im znalezisko. Dzisiaj utracona kamera ponownie trafiła w ręce jej właścicielki.
Wyjątkowym jest fakt, że mężczyzna poprosił o anonimowość, rezygnując ze znaleźnego i podziękowania od właściciela.

Źródło: KPP Lubaczów

{fcomment}{flike}

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.