Będą remontować przedszkola i gimnazja w Lubaczowie

{flike}

W ramach prac remontowych dofinansowanych ze środków EFRR rozpoczęły się działania modernizacyjne których efektem ma być kompleksowa termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na znajdujących się w Lubaczowie.

W ramach prac remontowych dofinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013 rozpoczęły się szeroko zakrojone działania modernizacyjne, których efektem ma być kompleksowa termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na znajdujących się w naszym mieście.

Szeregiem prac modernizacyjnych objęte zostaną budynek Miejskiego Przedszkola Nr 1, Miejskiego Przedszkola Nr 3 a także budynek Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Nr 2 w Lubaczowie.

 Przeprowadzone prace, które swoim zakresem mają obejmować takie działania jak:
- docieplenie ścian fundamentowych,
- docieplenie ścian zewnętrznych,
- docieplenie stropodachu,
- wymiana stolarki okiennej i drzwiowej,
- przebudowa instalacji centralnego ogrzewania,
- przebudowa w kotłowniach gazowych,
- przebudowa kotłowni węglowej na gazową w budynku Miejskiego Przedszkola Nr 1,
spowodują maksymalną możliwą do uzyskania poprawę efektywności energetycznej budynków.

Dodatkowo w ramach prowadzonych remontów zostaną wykonane prace modernizacyjne terenów około obiektowych polegające na m.in. rozebraniu chodników i wykonaniu nawierzchni  z kostki brukowej.

Źródło: lubaczow.pl

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.