
Wizyta Karola Nawrockiego w Lubaczowie przełożona na inny termin
fot. facebook.com/Nawrocki25
Wizyta Karola Nawrockiego w Lubaczowie, planowana na 29 kwietnia, została przełożona. Nowy termin to prawdopodobnie 8 maja. Szczegóły spotkania poznamy wkrótce.
Karol Nawrocki, kandydat na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, miał odwiedzić Lubaczów 29 kwietnia. Jak jednak poinformował Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Karola Nawrockiego, wizyta została przełożona na inny termin. Portal ZLUBACZOWA.PL dowiedział się, że spotkanie najprawdopodobniej odbędzie się 8 maja. Szczegóły wizyty nie są jeszcze znane – poinformujemy o nich, gdy tylko zostaną podane do publicznej wiadomości.
Karol Nawrocki zajmuje obecnie drugie miejsce w sondażach prezydenckich. Według najnowszego badania przeprowadzonego przez Opinia24 dla TVN24, liderem pozostaje kandydat Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski, który może liczyć na 32 procent poparcia. Karol Nawrocki uzyskał 26 procent wskazań, natomiast trzeci w zestawieniu jest lider Konfederacji Sławomir Mentzen z wynikiem 15 procent.
Do tej pory Lubaczów odwiedził tylko jeden kandydat na Prezydenta RP - Sławomir Mentzen. Relację z tej wizyty możecie zobaczyć tutaj.