Radni Gminy Lubaczów oraz wójt złożyli ślubowanie. Znamy przewodniczącego i wiceprzewodniczących

Dzisiaj (07.05) odbyła się I Sesja Rady Gminy Lubaczów kadencji 2024 - 2029, podczas której radni oraz wójt tamtejszej gminy złożyli ślubowanie. Wybrano także przewodniczącego oraz wiceprzewodniczących.

Podczas dzisiejszej sesji, 15 radnych otrzymało zaświadczenie o wyborze. Następnie złożyli uroczyste ślubowanie. Najważniejszym punktem dzisiejszej sesji był wybór Przewodniczącego Rady Gminy Lubaczów. Zgłoszono kandydaturę Romana Cozaca i wszyscy radni zagłosowali za tą propozycją. Również jednogłośnie na wiceprzewodniczących wybrano: Agnieszkę Czyrny i Wiesława Smolińca.

Na koniec głos zabrał wójt gminy Lubaczów Wiesław Kapel, który pogratulował radnym i zaznaczył, że liczy na dobrą współpracę na rzecz Gminy Lubaczów. Podziękował również mieszkańcom, którzy oddali głos na jego osobę.

- Ten urząd będę sprawował godnie, w zgodzie z przepisami prawa, we współpracy z państwem jako radnymi, z sołtysami Gminy Lubaczów, pracownikami Urzędu Gminy, kierownikami, dyrektorami i pracownikami naszych jednostek organizacyjnych, ale także w ścisłej współpracy z mieszkańcami naszej gminy. - powiedział wójt Gminy Lubaczów Wiesław Kapel

Zdjęcia: Gmina Lubaczów

Komentarze   

Jacek
-5 # Jacek 2024-05-07 10:37
Gratulacje dla wójta Wiesława Kapla, przewodnicząceg o Romana Cozaca i wiceprzewodnicz ących Agnieszki Czyrny i Wiesława Smolnica.
Pracowali i będą pracować razem z wójtem dla dobra mieszkańców Gminy Lubaczow .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
danił
0 # danił 2024-05-07 10:44
Łubu dubu niech nam żyje prezes klubu, to ja jarząbek
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
WITOLD
+5 # WITOLD 2024-05-07 19:36
gratulacje i do pracy i teraz trzeba powiedzic sprawdzam sie okaza obiecanki ,,,,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
WITOLD
+7 # WITOLD 2024-05-07 19:45
gratulacje i do pracy i teraz trzeba powiedzic sprawdzam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
kjkjkj
+5 # kjkjkj 2024-05-08 23:19
to dalej...cozac bedzie bral garnitury po wójcie....nic sie nie zmienia...dalej ładowanie w lisie dolki...ogólnie przykre dla całej gminy...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
kjkjkj
+5 # kjkjkj 2024-05-08 23:19
to dalej...cozac bedzie bral garnitury po wójcie....nic sie nie zmienia...dalej ładowanie w lisie dolki...ogólnie przykre dla całej gminy...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
kjkjkj
+5 # kjkjkj 2024-05-08 23:24
a moze....w koncu przewodniczacy rady gminy w koncu sobie kupi nowe buty,,,,gajerkó w po wójcie ma juz dosc...ubierzci e w koncu cozaca na normalnosc....n ie po kims...to juz wstyd...ciagle po kims nosic ubrania i buty...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.