Mariusz Obirek: Nadchodzi czas na LEPSZE JUTRO!

Kandydat na burmistrza Oleszyc Mariusz ObirekKandydat na burmistrza Oleszyc Mariusz Obirek

Już 7 kwietnia zdecydujemy o losach naszych gmin. W tegorocznych wyborach samorządowych o fotel burmistrza Oleszyc ubiega się trzech kandydatów. Jednym z nich jest Mariusz Obirek, który zapowiada, że zadba o dynamiczny i stabilny rozwój gminy Oleszyce.

Przypomnijmy, że Mariusz Obirek swój start w tegorocznych wyborach samorządowych ogłosił 6 marca. Zaprezentował również swoją drużynę, czyli kandydatów na radnych, łącznie jest ich 15. Wszyscy startują Komitetu Wyborczego Wyborców Lepsze Jutro.

Kandydat na burmistrza Miasta i Gminy zaprezentował również swój program wyborczy, którego nazwa odnosi się do wspomnianego wcześniej komitetu – PLAN NA LEPSZE JUTRO. Oparty jest on na 11 punktach, które w zamierzeniu mają przyspieszyć rozwój gminy Oleszyce i poprawić jakość życia mieszkańców tamtejszej gminy.

- Chcę, by władza samorządowa była uczciwa, działała w interesie obywateli, kierowała się prawem i przede wszystkim była otwarta dla mieszkańców. Obiecuję pełne zaangażowanie w rozwiązywanie problemów. – mówił M. Obirek

Mariusz Obirek prowadził intensywną kampanię. Przez ostatnie tygodnie spotykał się z mieszkańcami Gminy Oleszyce – głównie w ich domach. Swoje plany przedstawiał także na Facebooku, gdzie jego filmy wzbudzały bardzo duże zainteresowanie mieszkańców tamtejszej gminy, a także na stronie internetowej: www.mariuszobirek.pl.

Dzisiaj (05.04) Mariusz Obirek podziękował mieszkańcom Miasta i Gminy Oleszyce za liczne rozmowy.

- DZIĘKUJE! To słowo, które chce skierować do wszystkich mieszańców naszej gminy. Dzisiaj kończymy kampanię wyborczą. Przez kilka tygodni spotykałem się z Państwem w Waszych domach, by dowiedzieć się, jakich zmian oczekujecie. To były niezwykle owocne rozmowy. Dziękuje za liczne słowa wsparcia, które napawają mnie olbrzymim optymizmem. Wszystkich Państwa nie mogłem odwiedzić, jednakże staraliśmy się poinformować Państwa o moich pomysłach na rozwój Gminy Oleszyce za pomocą ulotek, a także tutaj - na Facebooku oraz za pośrednictwem strony internetowej: www.mariuszobirek.pl  - napisał na Facebooku kandydat na burmistrza Miasta i Gminy Oleszyce

- Nadchodzi czas zmian, nadchodzi czas NA LEPSZE JUTRO! 7 kwietnia proszę o głos na moją osobę. NIE ZAWIODĘ! – apeluje Mariusz Obirek

Materiał KWW Lepsze Jutro

Komentarze   

Marianna
-4 # Marianna 2024-04-05 21:28
Teraz już musi być lepsze jutro !!!!! Trzymam kciuki ży!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Marianna
-5 # Marianna 2024-04-05 21:28
Teraz już musi być lepsze jutro !!!!! Trzymam kciuki ży!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Agnieszkaxxx
-6 # Agnieszkaxxx 2024-04-05 21:47
Najlepszy kandydat
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Lucek
+10 # Lucek 2024-04-05 22:27
Cytuję Agnieszkaxxx:
Najlepszy kandydat

Haha chyba z Pani rodziny
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ejdifier
-6 # Ejdifier 2024-04-05 22:00
Andrzej Gryniewicz nie zasłużył na to, aby być przez kolejne 5 lat burmistrzem. Co ciekawe, podobno nawet prominentni członkowie PSL zamierzają głosować na kogoś innego "bo już przyszedł czas na zmiany". Spośród dwóch pozostałych kandydatów, Mariusz Obirek wydaje się najrozsądniejsz y wyborem i ja oraz moja rodzina zagłosujemy na Pana Mariusza, wierząc, że Gmina Oleszyce w końcu będzie się rozwijać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Janek
+6 # Janek 2024-04-05 22:45
Cytuję Ejdifier:
Andrzej Gryniewicz nie zasłużył na to, aby być przez kolejne 5 lat burmistrzem. Co ciekawe, podobno nawet prominentni członkowie PSL zamierzają głosować na kogoś innego "bo już przyszedł czas na zmiany". Spośród dwóch pozostałych kandydatów, Mariusz Obirek wydaje się najrozsądniejszy wyborem i ja oraz moja rodzina zagłosujemy na Pana Mariusza, wierząc, że Gmina Oleszyce w końcu będzie się rozwijać.

Rozwój pana Obirka to mega długi na obietnice.Nie dla Obirka. Ja oraz moja rodzina nie zagłosujemy na Obirka
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
lenivo
-5 # lenivo 2024-04-05 22:11
Mam nadzieje, że mieszkańcy Gminy Oleszyce w końcu się otrząsną i wybiorą sobie nowego burmistrza... Tak sobie patrzyłem na Facebooki dwóch kandydatów, czyli Mariusza Obirka i Michała Jabłońskiego i ten drugi chyba się inspirował programem Obirka xD
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ania
+3 # Ania 2024-04-05 22:16
Temu Panu już podziękujemy! Mojego głosu bajkopisarz nie zdobył.
Zabrakło realnych obietnic. Mam nadzieję, że pozostanie drobnym przedsiębiorca i będzie robił to co umie najlepiej. Hydraulik dobry fach:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ejdifier
-3 # Ejdifier 2024-04-05 22:20
Brzmisz Aniu jak Pan Andrzej :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ania
+2 # Ania 2024-04-05 22:30
Cieszy mnie, że nie jak Pan Obierek! Dziękuję za komplement!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Lucek
+5 # Lucek 2024-04-05 22:24
Cytuję Ania:
Temu Panu już podziękujemy! Mojego głosu bajkopisarz nie zdobył.
Zabrakło realnych obietnic. Mam nadzieję, że pozostanie drobnym przedsiębiorca i będzie robił to co umie najlepiej. Hydraulik dobry fach:)

Ma Pani rację
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Lucek
+6 # Lucek 2024-04-05 22:20
Witam ja Wszystkim kandydatom dziękuję.Mój wybór to Andrzej Gryniewicz. Pozdrawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Arabka
+5 # Arabka 2024-04-05 22:21
Pan Obirek bez wyborów już się czuje jak burmistrz na swoich filmikach. Szkoda tylko że czyta jakby parę zdań nie potrafił wypowiedzieć z pamieci. Okulary, książki, nawiązanie do Wiary katolickiej w świąteczny czas na potrzeby wyborów. Życie to nie teatr lecz bez prób premiera najważniejsze że grasz ją tu i teraz.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ania
+7 # Ania 2024-04-05 22:24
Amatorski ten teatr
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ejdifier
-5 # Ejdifier 2024-04-05 22:26
Dobrze, że aktualny burmistrz to mówca z prawdziwego zdarzenia. Człowiek tyle lat rządzi, a nie potrafi się wypowiedzieć bez słów "chcąc nie chcąc".

A moim zdaniem Mariusz Obirek wypowiada się bardzo dobrze, a że czasem coś przeczyta to nic nadzwyczajnego. .. Najwięksi tak robią, chociażby Joe Biden.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Arabka
-4 # Arabka 2024-04-05 22:33
Masz rację że czytanie to nic nadzwyczajnego. Tekstu prezydenta USA są o wiele dłuższe i trudniejsze.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Janek
+6 # Janek 2024-04-05 22:24
Obiecanki cacanki , a głupiemu radość.Jak bardzo Obierek zamierza zadłużyć gminę na te obietnice?
Jako ,, przedsiębiorca, , to raczej słabo , trener robiący zadymy po meczu jeszcze słabiej.
Pytanie do Mariusza: zapłaciłeś w końcu to chorobowe pracownikowi czy nie , od burmistrza wymagam rzetelnego traktowania pracowników i większej kultury osobistej( nawet po meczu)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ewelina
-4 # Ewelina 2024-04-05 22:55
Panie Mariuszu ma pan mój głos, czas na zmiany w Oleszycach!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Luiza
+3 # Luiza 2024-04-05 23:07
Zawsze wspierałam PIS lecz coraz bardziej nie wiem dlaczego ludzie działający na naszym terenie wspierają tak słabych kandydatów. PIS utożsamiam z takimi wartosciami jak Bóg, honor, ojczyzna. Tych trzech rzeczy mi w tym przypadku zabrakło.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Luiza
+3 # Luiza 2024-04-05 23:07
Zawsze wspierałam PIS lecz coraz bardziej nie wiem dlaczego ludzie działający na naszym terenie wspierają tak słabych kandydatów. PIS utożsamiam z takimi wartosciami jak Bóg, honor, ojczyzna. Tych trzech rzeczy mi w tym przypadku zabrakło.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.