Piotr Cencora zaprezentował "Plan dla Lubaczowa"

Kandydat na burmistrza Lubaczowa Piotr Cencora zaprezentował swój program wyborczy. "Plan dla Lubaczowa" stanowi kompilację potrzeb oraz wyzwań naszego miasta, opartą na pomysłach kandydatów na radnych i kandydata na burmistrza.

Do wyborów samorządowych pozostały już dwa tygodnie. To oznacza, że kandydaci kładą na stół najważniejsze karty. Kandydat ma burmistrza Lubaczowa Piotr Cencora zaprezentował właśnie swój program wyborczy - Plan dla Lubaczowa.

- Hasło mojej kampanii wskazuje pozycję jaką powinien zajmować Lubaczów. Nasze miasto z racji bycia stolicą powiatu, centralnego położenia, a przede wszystkim posiadania największego potencjału w obszarach społecznym, gospodarczym i infrastrukturalnym, powinno odgrywać rolę kreatywnego inicjatora, aktywnego stymulatora i skutecznego organizatora przemian na terenie Lubaczowszczyzny. Lubaczów powinien być Dynamicznym Liderem w zakresie działań funkcjonalnych i rozwojowych Powiatu. - wyjaśnia kandydat na burmistrza Lubaczowa

Piotr Cencora podkreśla, że Plan dla Lubaczowa opiera się na zdecydowanej i zrównoważonej aktywizacja działalności we wszystkich możliwych obszarach.

- Wraz ze swoją „Aktywną Drużyną” opracowałem ramowy plan dla Lubaczowa, którego osią jest zdecydowana i zrównoważona aktywizacja działalności we wszystkich możliwych obszarach, uwzględniająca potencjał istniejących zasobów: zakłady produkcyjne, wydobywcze, usługowe, rolnictwo i leśnictwo a także potencjał turystyczny, historyczno – kulturowy i rekreacyjno – uzdrowiskowy Lubaczowa i okolicznych miejscowości. Szansą na podjęcie dynamicznych działań będzie możliwość sfinansowania inwestycji z zewnętrznych źródeł – fundusze europejskie, krajowe i uruchamiane wkrótce środki KPO, a także lokalizacja Lubaczowa w kontekście sytuacji geopolitycznej i wynikających z niej potrzeb oraz kierunków rozwoju gospodarczego kraju. - czytamy na stronie internetowej www.piotrcencora.pl

Oto najważniejsze założenia Planu dla Lubaczowa:

  1. Modernizacja i rozwój infrastruktury drogowej oraz kolejowej w wymiarze miejskim, jak i regionalnym.
  2. Kompleksowa promocja zasobów i potencjału Lubaczowa, a także powiatu, w celu zachęcenia inwestorów, turystów i instytucji do działań na terenie Ziemi Lubaczowskiej.
  3. Rozbudowa i modernizacja miejskiej sieci wodno-kanalizacyjnej oraz energetycznej.
  4. Wykorzystanie złóż geotermalnych znajdujących się pod terenem miasta i gminy
  5. Poprawa i rozwój warunków mieszkaniowych, socjalnych i rekreacyjno-kulturalnych.
  6. Remonty i rewitalizacja miejskich obiektów oraz podniesienie standardów bezpieczeństwa, estetyki i porządku.

Cały plan wraz ze szczegółami znajdziecie na stronie internetowej www.piotrcencora.pl.

Komentarze   

olka
-19 # olka 2024-03-24 09:48
Ja tam za Waldkiem jestem! Tylko Waldek i Krzysztof! Krzysztof jest najlepszym Burmistrzem w Europie a Waldek jest najlepszy we wszystkim!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ppp
-2 # Ppp 2024-03-24 13:52
Oddam swoj glos na Pana Piotra. Znam go,jest uczciwy i z pewnością będzie dobrym gospodarzem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Mm
+13 # Mm 2024-03-24 14:44
Dużo patosu a punktem 4 zajmie sie wójt gminy Lubaczów ma już plan.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Jack
+1 # Jack 2024-04-01 19:42
Nooo tylko gdzie był do tej pory....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Kmicic
-15 # Kmicic 2024-03-24 14:49
Też oddam swój głos na Polskie wartości czyli na pana Piotra Cencorę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Wojownik Maryli
+2 # Wojownik Maryli 2024-03-24 15:09
Czy szpital jest dobrze zarządzany przez Piotrka? Jeżeli tak, to maże na niego zaglosuje
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ja.w
+25 # Ja.w 2024-03-24 16:02
Witam jestem zwolennikiem PiS ale to co robią dla miasta Lubaczowa to jakaś kpina. Z punktów które pan wymienił nic nowego nie ma. Wszystkie te realizacje są już wykonywane. A pan starosta by się się wziął do roboty a nie robił na złość miastu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Wróblewski
-6 # Wróblewski 2024-03-25 22:19
Miasto jest zarządzane przez PO
Warto czasem się dowiedziec by później zabrać głos.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Wojciach
-6 # Wojciach 2024-03-25 23:30
Dla miasta Lubaczowa to 150 milionów 300 tyś. złotych i co nic Pis nie robi?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Jacek
+13 # Jacek 2024-03-25 07:29
Same oczywiste oczywistości. To ma być "dynamiczny lider"?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Jasio
+5 # Jasio 2024-03-27 17:36
Ten Pan opowiada jakieś ogólniki dla naiwnych. Śmiech na sali.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.