Gmina Narol: Współpraca samorządów szansą na przebudowę drogi

fot. Urząd Miasta i Gminy Narolfot. Urząd Miasta i Gminy Narol

W poniedziałek (18.03), na malowniczej drodze łączącej Chlewiska z Brzezinami, odbyło się spotkanie robocze przedstawicieli władz samorządowych dwóch gmin. Burmistrz Miasta i Gminy Narol, Grzegorz Dominik, wójt Bełżca, Andrzej Adamek, sołtys Chlewisk oraz urzędnicy spotkali się, aby omówić kwestie związane z przebudową drogi łączącej te dwie lokalne społeczności.

 Tematem spotkania było uzgodnienie warunków wspólnej inicjatywy dotyczącej przebudowy drogi Chlewiska-Brzeziny. W budżecie Gminy Narol zostały już zabezpieczone środki na wykonanie dokumentacji projektowej niezbędnej do przeprowadzenia remontu. Ta droga, będąca ważnym łącznikiem między dwoma województwami, powiatami i gminami, odgrywa kluczową rolę w codziennym życiu mieszkańców oraz w rozwoju lokalnej infrastruktury.

- Decyzja o podjęciu działań związanych z przebudową drogi Chlewiska-Brzeziny została poprzedzona petycją ze strony mieszkańców Chlewisk. Ich zaangażowanie i determinacja w doprowadzeniu do poprawy stanu tej drogi były kluczowe dla podjęcia tej inicjatywy. Spotkanie było momentem wspólnego wysiłku i determinacji w dążeniu do poprawy jakości życia mieszkańców obu gmin. Omawiano konkretne kroki, które należy podjąć, aby projekt przebudowy był realizowany efektywnie i z korzyścią dla wszystkich zainteresowanych stron.  – informuje Urząd Gminy Narol

Spotkanie zakończyło się zobowiązaniem do dalszej współpracy oraz kontynuowania działań mających na celu realizację projektu przebudowy drogi Chlewiska-Brzeziny. Dla mieszkańców obu gmin jest to krok w dobrą stronę, który przyczyni się do poprawy jakości życia oraz komfortu podróży.

fot. Urząd Miasta i Gminy Narol

Komentarze   

Riko
+8 # Riko 2024-03-19 11:12
Wszystko pięknie ładnie tylko szkoda że pod koniec kadencji myślicie o nas wyborcach. Gdzie już i tak nie wiele wam czasu zostało. Zweryfikuje się samo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
oleg
0 # oleg 2024-04-02 12:37
A czy to nie jest czasem droga powiatowa?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.