Gmina Wielkie Oczy. Albert Hawrylak będzie starał się o kolejną kadencję

Wójt gminy Wielkie Oczy Albert Hawrylak poinformował, że w najbliższych wyborach samorządowych będzie ubiegał się o reelekcję. Ma plan rozwoju gminy Wielkie Oczy i chce go konsekwentnie realizować.

Albert Hawylak to najmłodszy wójt w powiecie lubaczowskim. W 2018 roku, w wieku 28 lat został wybrany na wójta gminy Wielkie Oczy. Uzyskał 61.13% głosów i już w pierwszej turze pokonał ówczesnego wójta Tomasza Lorenca.

Dzisiaj A. Hawrylak poinformował, że zamierza ubiegać się o reelekcję.

- Przygotowania do wyborów idą pełną parą, zarejestrowałem własny komitet wyborczy wyborców Nasza Gmina Wielkie Oczy, kandydatów na radnych mam w już większości okręgów wyborczych. - poinformował Albert Hawrylak

Wójt gminy Wielkie Oczy podkreśla, że ma plan na dalszy rozwój gminy Wielkie Oczy i zna potrzeby mieszkańców.

- W najbliższych wyborach będę starał się o reelekcję ponieważ mam nakreśloną wizję dalszego rozwoju naszej gminy, znam potrzeby mieszkańców, które chciał bym konsekwentnie realizować. Znam również miejsca, których funkcjonowanie będzie trzeba poprawić. - mówi włodarz gminy Wielkie Oczy

Na razie nie wiadomo, czy będą kontrkandydaci. W tej chwili w Państwowej Komisji Wyborczej zarejestrowano 5 lokalnych komitetów wyborczych (według stanu na dzień 09.02.2024r.).

Komentarze   

Pisior
+5 # Pisior 2024-02-10 09:29
Ile metrów kanalizacji zrobiłeś przez pierwszą kadencję? Gowna płyną w całej gminie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Pawlo
+14 # Pawlo 2024-02-12 00:18
2021 rok - procent skanalizowania gminy Wielkie Oczy około 5%

w 2024 roku po realizacji inwestycji o wartości ponad 3 mln 300 tys, w ramach "Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie gminy Wielkie Oczy" poziom skanalizowania ma wynieść ponad 50%.

Napisz który poprzedni wójt gminy Wielkie Oczy zrobił coś więcej w tym temacie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Żelazna Miotła
-13 # Żelazna Miotła 2024-02-12 13:17
Skanalizowanie jednej wsi kosztuje więcej, niż 3 mln, co ty tu za głupoty piszesz, przydomowe oczyszczalnie i 50% ? Co to za technologia? Podziel się szczegółami, bo cały świat czeka na informację jak za 3 mln 50% "skanalizować".
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Pawlo
+12 # Pawlo 2024-02-12 13:56
Gdybyś się interesował tematem zamiast pisać głupie komentarze to byś wiedział że to nie jest od razu 50%, ponieważ już w 2023 roku skanalizowanie wynosiło około 23%. Szczegóły programu "Budowa przydomowych oczyszczalni ścieków" masz na stronie gminy. Gmina Wielkie Oczy ma duże zaniedbania w kwestii kanalizacji które nie da się rozwiązać w parę lat. Może warto zapytać poprzedników co robili w tym temacie żeby coś się zmieniło? i dlaczego procent skanalizowania gminy w 2021 roku wynosił jedynie około 5%?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Żelazna Miotła
-15 # Żelazna Miotła 2024-02-12 14:49
Budowa kanalizacji dla jednej wioski to koszt ok 4 mln zł. Ponawiam pytanie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Żelazna Miotła
-5 # Żelazna Miotła 2024-02-10 23:16
Oprócz pokazywania się z kartonami od posłów i darów od nich, nie za bardzo kojarze aktywność w Wielkich Oczach. Co będzie jak już nie ma pisowskich posłów? Zapowiada się tylko smród plączący po wsi z Panem Hawrylakiem...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Pawel
-1 # Pawel 2024-02-11 18:15
Ale to pupilek Pomysłowej tym się wyróżnil
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
olo
+6 # olo 2024-02-11 20:14
A nepotyzm?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Żelazna Miotła
-7 # Żelazna Miotła 2024-02-11 21:25
5 komitetów w G. W. O. oznacza pewnie duże niezadowolenie z rządów obecnego wójta.
Ciekawe też, co to za ścieżka rozwoju dla G.W.O.? Wincyj wozów strażackich?
Na obecną chwilę G.W.O to "zatyle" cywilizacyjne powiatu lubaczowskiego.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
pioter
+16 # pioter 2024-02-12 22:51
warto sobie odpowiedzieć na pytanie kto przez tyle lat doprowadził do tego że jest to "zatyle", bo raczej nie hawrylak
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.