Groźny wypadek na trasie Oleszyce - Zalesie, kierowca trafił do szpitala

fot. zlubaczowa.plfot. zlubaczowa.pl

Dzisiaj około godziny 17:20 na trasie Oleszyce – Zalesie doszło do groźnie wyglądającego wypadku, w wyniku którego ranny został kierowca samochodu osobowego. Poszkodowany został przewieziony karetką do szpitala w Lubaczowie.

Do wypadku doszło podczas manewru wyprzedzania. Kierowca osobówki wyprzedzając inny pojazd stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i uderzył w drzewo.

Na miejscu zdarzenia szybko pojawili się strażacy z Lubaczowa oraz Oleszyc, policja, a także ratownicy medyczni. Rannego mężczyznę zespół pogotowia ratunkowego zabrał do szpitala.

DSC_0318.JPGDSC_0322.JPGDSC_0324.JPGDSC_0325.JPGDSC_0326.JPGDSC_0327.JPG

{flike}

Komentarze   

xx
-5 # xx 2015-01-28 19:24
skąd kierowca ? jak poważny jego stan ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
zxcvbn
0 # zxcvbn 2015-01-28 20:18
Policja stała na Zalesiu, miną ją i od razu szaleństwo. Irytujące jest to jaka solidarność ludu w dawaniu sobie sygnałów świetlnych typu - uwaga Policja - jak łamią przepisy to niech za to płacą a nie jeszcze sobie i innym stwarzają zagrożenie zdrowia i życia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
gość
+5 # gość 2015-01-28 20:24
Szybciej, szybciej. Może w końcu zmniejszy się ilość debili na naszych drogach ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
nika
+15 # nika 2015-01-28 22:22
Nie życz drugiemu co tobie niemiłe........ fakt faktem ze zaduża prędkość ale nikomu się tego nie życzy pomyśl dwa razy zanim coś takiego napiszesz,bo nawet najgłupszy debil takiego komentarzu by nie dodał!!!!!!!!!! !!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
gość
+5 # gość 2015-01-28 20:26
Sportowa kierownica nie pomogła w opanowaniu bestii?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
gość
+2 # gość 2015-01-29 00:40
Jaka sportowa kierownica? Po prostu środek wybiło i tyle...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
ghj
0 # ghj 2015-01-29 10:39
nie wybiło,to jest po prostu sportowa kierownica ;p
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
...
0 # ... 2015-01-29 15:06
Cytuję ghj:
nie wybiło,to jest po prostu sportowa kierownica ;p

Dokładnie + sportowy tłumik też nie zapobiegł brawury i szpanu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
xxx
+1 # xxx 2015-01-28 21:02
co ze stoi policja policją ale stan drug jest tragiczny
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Pani k.
+4 # Pani k. 2015-01-28 23:53
Z tego co widać to nie tylko stan dróg ;)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Piter
+7 # Piter 2015-01-29 07:29
Stan twojej znajomości ortografii również.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
przyszlypolicjant
+2 # przyszlypolicjant 2015-01-28 21:49
Tak to jest jak młody niedoświadczony dostanie auto. Takim to tylko malucha do nauki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
ghj
+1 # ghj 2015-01-29 10:41
pare lat juz prawko ma to nie taki mlody kierowca
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
kierowca
+2 # kierowca 2015-01-28 22:10
Nie uważajcie na drogi bo debili na drogach nie bbrakuje. Noga z gazu ze 30 mniej na liczniku i tego by nie bylo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
ryszard
+2 # ryszard 2015-01-28 22:57
popatrzcie tylko na tę drogę na trzecim zdjęciu....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
active
+3 # active 2015-01-28 23:02
Gadka, gadką, ale ten młody kierowca ma szczęście, że jemu nic się nie stało i nikomu krzywdy nie zrobił, bo do tragedii brakowało niewiele....
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
masakra
+1 # masakra 2015-01-29 06:47
Kierowca z Baszni ;<
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Znawca
-4 # Znawca 2015-01-29 16:34
A jak z baszni to wszystko wyjaśnia. Sprawę można zamknąć.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
gość
+4 # gość 2015-01-30 03:24
I co z tego że z Baszni?? Widzisz w tym jakiś problem??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
ghj
-1 # ghj 2015-01-30 14:23
dokładnie, a z Lubaczowa lub innego miejsca na tej ziemi jeżdżą prawidłowo? W tym dniu też doszło do dwóch innych wypadków i jak myślisz, powodem wypadku nie byla nawierzchnia i pogoda a brawura kierującego? pomyśl chwilę "Znawco"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Znawca
0 # Znawca 2015-01-30 16:19
myślę więc jestem. dziś musiałem ostro hamować przed gościem z baszni o to wasza jazda!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Krzysztof
0 # Krzysztof 2015-01-30 07:25
Jakim to autem jechał bo nie napisali wie ktoś ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
ghj
0 # ghj 2015-01-30 14:21
wiem, że Mazdą
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Znawca
0 # Znawca 2015-01-30 16:20
a więc gratulujemy ci tej wielkiej wiedzy!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |