Lubaczów: Policjanci ustalili i zatrzymali włamywaczy

Cannot find konwent2015 subfolder inside /home/miked/domains/zlubaczowa.pl/public_html/images/sampledata/konwent2015/ folder.
Admiror Gallery: 5.0.0
Server OS:LiteSpeed
Client OS:Unknown
PHP:7.4.33

fot. archiwum zlubaczowa.plfot. archiwum zlubaczowa.pl

Dziś rano mieszkaniec Lubaczowa zawiadomił o kradzieży z włamaniem do budynku stacji PKP w Lubaczowie. Łupem włamywaczy padła spawarka o wartości około 1 tys. złotych. Już około południa dwaj sprawcy byli w rękach lubaczowskich kryminalnych.

Wcześnie rano pracownik PKP zawiadomił Policję w Lubaczowie o włamaniu do warsztatu kolejowego. Z jego relacji wynikało, że sprawca po wybiciu szyby wszedł do środka skąd skradł spawarkę elektryczną wartości około 1 tys. zł. Zaledwie kilka godzin zajęło lubaczowskim kryminalnym wytypowanie i zatrzymanie dwóch podejrzewanych w  tej sprawie. Jeden z nich zabarykadował się w domu i nie otwierał funkcjonariuszom drzwi. W związku z tym policjanci wraz ze strażakami wyważyli okno i weszli przez nie do środka. Funkcjonariusze odnaleźli mężczyznę ukrytego w szafie. Podczas przeszukania odnaleźli również skradzioną spawarkę, która z kolei ukryta była w pralce. Odzyskana spawarka niebawem wróci do właściciela.
 
W działaniach policjanci skorzystali z pomocy przewodnika z psem tropiącym Straży Granicznej.

Źródło: KPP Lubaczów

{flike}

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

No result...

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.