Piękne spotkanie wigilijne w Lubaczowie [ZOBACZ ZDJĘCIA]

W piątek w lubaczowskiej Konkatedrze odbyło się wyjątkowe, świąteczne spotkanie, na które zaproszono seniorów, ubogich i samotnych z miasta i gminy Lubaczów.

Wydarzenie rozpoczęło się wspólnym obejrzeniem jasełek w wykonaniu podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w  Lubaczowie oraz wysłuchaniem kolęd w wykonaniu przedszkolaków z Miejskiego Przedszkola Nr 2 w Lubaczowie. Wszyscy przełamali się także opłatkiem, a następnie udali na wigilijny poczęstunek w Domu św. Zygmunta, który przygotowali wychowankowie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Lubaczowie z Branżowej Szkoły I stopnia w zawodzie kucharz.

To wyjątkowe spotkanie zostało zorganizowane przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej i Parafię św. Stanisława w Lubaczowie, a udział wzięli w nim biskup diecezji zamojsko-lubaczowskiej Marian Rojek, Poseł Teresa Pamuła oraz starosta lubaczowski Zenon Swatek.

Zdjęcia: Powiat Lubaczowski

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.