Losowanie nagród w loterii Autolokata. Lista zwycięzców [ZDJĘCIA][VIDEO]

Dzisiaj (16.09) w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie odbyło się losowanie nagród w loterii Autolokata, podczas której dowiedzieliśmy się do kogo trafiły nagrody o łącznej wartości 287 tys. złotych.

Nagroda XI - Power bank solarny XTORM FS405 o wartości 190,00 PLN

  1. PAROBKO ANITA, DĄBROWA.
  2. WAJS KRYSTYNA, OLESZYCE.
  3. KOPCIUCH IRENA, LUBACZÓW.
  4. BABIARZ WIKTORIA, OLESZYCE.
  5. KUSY ZDZISŁAW, STARY LUBLINIEC.
  6. OBIREK-PRESZ DOROTA , HORYNIEC-ZDRÓJ.
  7. BARTOSZKO BOGUSŁAW, LUBACZÓW.
  8. WIS DOROTA, LUBACZÓW.
  9. JABŁOŃSKI MICHAŁ, OLESZYCE.
  10. WÓJTOWICZ EWA, CEWKÓW.
  11. MIELNICZEK BOGDAN, ZAMCH.
  12. KRASNOKUCKA MARIA, ZALESIE.
  13. HAWRYLUK MARIA, CIESZANÓW.
  14. GRANDA LESZEK, MOSZCZANICA.
  15. JABŁOŃSKI JÓZEF, OLESZYCE.
  16. PYRA GENOWEFA, RZESZÓW.
  17. OSIOWY KAZIMIERZ, STARE SIOŁO.
  18. WITKO KRZYSZTOF, STARE SIOŁO.
  19. KUCHARSKA TERESA, BIHALE.
  20. KAPEL LUCYNA, LUBACZÓW, KAPEL ZENON, LUBACZÓW.

Nagroda X - Saturator Philips ADD4902RD 10 o wartości 299,00 PLN

  1. ZABORNIAK FRYDERYK, CIESZANÓW.
  2. SMOLINIEC MARIA, LISIE JAMY.
  3. SKIBA LUCYNA, ZAŁUŻE.
  4. OSIOWA EWA, STARE OLESZYCE.
  5. PIETRUCH GRAŻYNA, LUBACZÓW.
  6. RAWSKI HENRYK, LUBACZÓW.
  7. KNAP STANISŁAW, LUBACZÓW.
  8. WOJCIECHOWSKA JADWIGA, ZAŁUŻE.
  9. KUSY ZDZISŁAW, STARY LUBLINIEC.
  10. KISZ MAREK, LUBACZÓW.
  11. VOGELGESANG DOROTA, LUBACZÓW.
  12. POLUCHA JANINA, LUBACZÓW.
  13. NOWAKOWICZ JUSTYNA, BASZNIA DOLNA. NOWAKOWICZ PRZEMYSŁAW, BASZNIA DOLNA.
  14. RYCHLICKA ANNA, OLESZYCE.
  15. KUŹMIK BOGDAN, STARE SIOŁO.
  16. JACYK DOROTA, CIESZANÓW.
  17. DUDA JAN, NIEMSTÓW.
  18. MARCICKA JUSTYNA, HORYNIEC-ZDRÓJ.
  19. ROKOSZ WOJCIECH, STARE OLESZYCE.
  20. SOPEL MICHAŁ, ŁUKAWIEC.

Nagroda IX - Suszarka dehydrator spożywczy Lund 68273 o wartości 499,00 PLN

  1. ANTONIK ANDRZEJ, WÓLKA HORYNIECKA. ANTONIK MARIA, HORYNIEC-ZDRÓJ.
  2. JABŁOŃSKI ANDRZEJ, CEWKÓW.
  3. DOROTA TADEUSZ, LISIE JAMY.
  4. KNAP STANISŁAW, LUBACZÓW.
  5. ROCZNIAK MIECZYSŁAW, LUBACZÓW.
  6. KŁOS MARIA, CHOTYLUB.
  7. KŁOŚ STANISŁAW, LUBACZÓW.
  8. OGRYZŁO URSZULA, STARE OLESZYCE.
  9. KANTOR ZBIGNIEW, UŁAZÓW.
  10. PAWLIK RYSZARD, ŁUKAWIEC.
  11. KULCZYCKA BOGUSŁAWA, NOWE SIOŁO.
  12. JANCZURA BARBARA, LUBACZÓW.

Nagroda VIII - Odkurzacz pionowy Amica VM9001 Joran o wartości 449,00 PLN

  1. STUDENCKI TOMASZ, OLESZYCE.
  2. CIERPISZ MARCIN, STARE OLESZYCE.
  3. NIECKARZ MARIA, OLESZYCE.
  4. JAKUBIAK MAŁGORZATA, TOMASZÓW LUBELSKI.
  5. PIGULSKA DANUTA, LUBACZÓW.
  6. POLUCHA JANINA, LUBACZÓW.
  7. SOPEL STANISŁAW, NOWA GROBLA.
  8. KOSTEK KAZIMIERZ, KOBYLNICA RUSKA.
  9. JABŁOŃSKA JANINA, LUBACZÓW. JABŁOŃSKI JÓZEF, LUBACZÓW.
  10. FURGAŁA PIOTR, LUBACZÓW.
  11. SMOLINIEC JUSTYNA, DACHNÓW.
  12. TOMCZYSZYN ANDRZEJ, MOSZCZANICA.

Nagroda VII - Namiot Spokey Olimpic 3+3 o wartości 580,00 PLN

  1. CZUWARA KRYSTYNA, STARE OLESZYCE.
  2. KORNAGA TERESA, CHOTYLUB.
  3. TOKARCZYK DANUTA, LUBACZÓW.
  4. MILO BOGUSŁAWA, LISIE JAMY. MILO WALDEMAR  LISIE JAMY.
  5. KARNAS-DRABIK MONIKA, WARA.
  6. HAŁUS ROMAN, WÓLKA KROWICKA.
  7. KRUBNIK JÓZEF, CEWKÓW.

Nagroda VI - Teleskop Sky-Watcher (Synta) BK909EQ2 o wartości 920,00 PLN

  1. KOSIBA ANNA, HORYNIEC ZDRÓJ.
  2. KANTOR WITOLD,  PSZCZYNA.
  3. RYCHLICKA MARIA, OLESZYCE.
  4. KUSY ZDZISŁAW, STARY LUBLINIEC.
  5. LUDWIN MICHAŁ, KRYG.
  6. OSIOWA KRYSTYNA, ZABIAŁA.
  7. NOWAKOWICZ ZBIGNIEW,  LUBACZÓW.

Nagroda V - Kosiarka akumulatorowa Karcher 1.444-452.0 o wartości 1 400,00 PLN

  1. MYŚLIWY TOMASZ, DACHNÓW.
  2. WITKO KRZYSZTOF, STARE SIOŁO.
  3. NIECKARZ ZBIGNIEW, MOSZCZANICA.
  4. BARAN BRYGIDA, LUBACZÓW.
  5. FRANKOWSKA WERONIKA FUTORY.

Nagroda IV - Hulajnoga elektryczna Xiaomi Mi 3 NE o wartości 2 000,00 PLN

  1. PIETRUCH MARIAN, NOWE SIOŁO.
  2. KOPCIUCH WIESŁAW, LUBACZÓW.
  3. DYŚ EDWARD, LUBACZÓW. DYŚ STANISŁAWA LUBACZÓW.
  4. PIETRUCH GRAŻYNA, LUBACZÓW.
  5. KŁOŚ STANISŁAW,  LUBACZÓW.
  6. SZCZYBYŁO ZBIGNIEW, LISIE JAMY.
  7. TWORKO JAROSŁAW, ŁUKAWIEC.
  8. JARACZ AGNIESZKA, LUBACZÓW.
  9. KOŁODZIEJ TOMASZ,  LUBACZÓW.
  10. KOWAL WŁADYSŁAW, NIEMSTÓW.

Nagroda III - Rower elektryczny Indiana E-City D17 o wartości 3 800,00 PLN

  1. KRZYSZOWICZ RAFAŁ, STARY DZIKÓW.
  2. SZYMAŃSKA ANNA, LUBACZÓW. SZYMAŃSKI KRZYSZTOF, LUBACZÓW.
  3. OZIMEK STANISŁAW, CEWKÓW.
  4. RYBA ZOFIA, WOLA OBSZAŃSKA.
  5. ŚWIERK HELENA, STARE OLESZYCE.

Nagroda II - Samochód osobowy Toyota Yaris Cross – MY’22, 5- drzwiowy SUV, 1,5 VVT-i H116 KM hybryda o wartości 94 671,00 PLN

  1. MAZURKIEWICZ-SOPEL MONIKA, ŻMIJOWISKA. SOPEL PIOTR, ŻMIJOWISKA.

Nagroda I - Samochód osobowy Toyota C-HR – MY’22, 5-drzwiowy SUV, 1,8 Hybrid 122 KM o wartości 115 485,00 PLN

  1. FURGAŁA ŁUKASZ, HORYNIEC-ZDRÓJ.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.