Autolokata 16: Ostatnia szansa na wygranie nowej Toyoty i wielu innych nagród!!

fot. BS w Lubaczowiefot. BS w Lubaczowie

Już wkrótce, we wrześniu 2023 roku Bank Spółdzielczy w Lubaczowie po raz 16 zorganizuje Galę finałową loterii Autolokata. Podczas tego wydarzenia rozlosowane zostaną wśród Klientów nagrody o łącznej wartości 287 812 złotych!

Wszyscy fani mniejszych lub większych szaleństw na świeżym powietrzu będą zachwyceni rowerami elektrycznymi Indiana E-City D17 lub hulajnogami elektrycznymi Xiaomi Mi 3! Dwuślady znalazły się w puli nagród nieprzypadkowo, wszak rowerowe wycieczki stają się swoista wizytówką  Ziemi Lubaczowskiej i całego Roztocza. Ich wspaniałym uzupełnieniem może być nocne biwakowanie pod rozgwieżdżonym niebem, wraz z znajdującymi się w puli namiotami Spokey Olimpic oraz Teleskopami Sky-Watcher!

Dla tych, którzy dbają o zdrowie i w swojej kuchni śmiało sięgają po zdrową żywność przygotowano dehydratory spożywcze Lund, dzięki którym wygodnie i szybko przygotować można suszone owoce, warzywa, grzyby a nawet mięso!   Całość puli uzupełniają saturatory Philips, Power banki solarne XTORM, odkurzacze Amica oraz kosiarki akumulatorowe Karcher.

I wreszcie, czas na przedstawienie dwóch głównych nagród, hybrydowych Toyot, które podczas wrześniowej Gali będą losowane jako ostatnie.

Pierwsza swojego nowego właściciela lub właścicielkę pozna ozdobiona pięknym złotym kolorem Toyota Yaris Cross! Ten samochód łączy w sobie to co najlepsze w małych miejskich samochodach i wygodnych SUV-ach. Galę Finałową Loterii Autolokata zakończy losowanie dynamicznej Toyoty C-HR. Czerwony kolor to nie przypadek. Ten samochód wyróżnia się na drodze nie tylko wyjątkową urodą ale i komfortem jazdy.

Aby wziąć udział w losowaniu wystarczy posiadać w Banku Spółdzielczym w Lubaczowie Autolokatę na kwotę minimum 3 000 zł oraz e-Dokument.

Każde 3000 złotych na lokacie to szansa na wygraną! Uwaga promocja trwa jedynie do 27.08.2023. Warto się więc spieszyć!

Więcej informacji znajdziecie na stronie Banku Spółdzielczego w Lubaczowie.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.