
Burmistrz Miasta i Gminy Oleszyce, wójt Gminy Lubaczów, burmistrz Cieszanowa oraz starosta powiatu lubaczowskiego za pośrednictwem internetu dziękują mieszkańcom za oddane głosy i udział w wyborach.
Oświadczenie Wiesława Kapla:
Szanowni Państwo,
Drodzy Wyborcy – Mieszkańcy Gminy LubaczówPragnę bardzo serdecznie Państwu podziękować za udział w wyborach samorządowych. Frekwencja w naszej gminie wyniosła 60,16 % i była wyższa o ok. 2% od tej z 2010 roku. Państwa obecność w lokalach wyborczych jest dla mnie najlepszym dowodem na to, że losy naszej Gminy są dla naszych Mieszkańców bardzo ważne.
Dziękuję przede wszystkim za poparcie mojej kandydatury na stanowisko Wójta Gminy Lubaczów. Z wielkim zadowoleniem i ogromną wdzięcznością przyjąłem informację, że ponad 82% Wyborców wyraziło aprobatę dla mojej pracy w naszej Gminie. Pragnę Państwa zapewnić, że tak jak w poprzednich latach z największym zaangażowaniem i osobistym oddaniem będę wykonywał powierzoną mi funkcję Wójta Gminy dla dobra Gminy Lubaczów i jej Mieszkańców.
Jeszcze raz bardzo dziękuję za zaufanie i poparcie.
Wiesław Kapel
Podziękowania Andrzeja Gryniewicza:
W dniu 16 listopada 2014 r. w wyniku powszechnych wyborów zostali wybrani Nasi przedstawiciele do władz wojewódzkich, powiatowych i gminnych.
To Państwo zdecydowaliście kto zasiądzie w Radzie Miejskiej i kto zostanie Burmistrzem Miasta i Gminy Oleszyce.
Ponad 78 procentowe poparcie mojej osoby w wyborach samorządowych, to ocena dotychczasowej pracy, jak również ogromny kredyt zaufania jakim obdarzyli mnie Wyborcy. Osiągnięty wynik to wskazówka, że Oleszyce rozwijają się we właściwym kierunku.
Dziękuję Wyborcom za poparcie mojej kandydatury na stanowisko Burmistrza Miasta i Gminy Oleszyce. Jednocześnie pragnę zapewnić, że dołożę wszelkich starań, aby nie zawieść zaufania jakim mnie Państwo obdarzyliście.z wyrazami szacunku.
Andrzej Gryniewicz
Podziękowania Zdzisława Zadwornego:
W imieniu władz samorządowych miasta i gminy Cieszanów, składam Państwu serdeczne podziękowania za udział w wyborach samorządowych. Wysoka aktywność i frekwencja świadczy
o zaangażowaniu i dojrzałości naszego społeczeństwa, a także trosce o rozwój naszej Małej Ojczyzny. Na terenie gminy Cieszanów frekwencja wyniosła:
- w Chotylubiu około 60%
- w Cieszanowie około 55%
- w Dachnowie około 59%
- w Kowalówce około 58%
- w Nowym i Starym Lublińcu około 58%
- w Niemstowie około 55%
- w Nowym Siole około 66%
Z wyrazami szacunku
Burmistrz Miasta i Gminy Cieszanów
Zdzisław Zadworny
Oświadczenie Józefa Michalika:
Szanowni Państwo
Drodzy Wyborcy – Mieszkańcy Powiatu
Lubaczowskiego.
Pragnę serdecznie podziękować za wzięcie udziału w wyborach.
Frekwencja w naszym powiecie wyniosła 54,6 %.
Wasza obecność w wyborach okazała się bardzo ważna. Świadczy to bardzo dobrze o lokalnej społeczności, która potrafiła dokonać wyboru radnego do Sejmiku Województwa z listy PSL, Pana Andrzeja Nepelskiego.
Bardzo dziękuję, że mój apel o głosowanie na kandydatów z naszego Powiatu został odebrany pozytywnie.
Jestem przekonany, że w podobny sposób zachowamy się przy wyborach do Sejmu i zagłosujemy na kandydatów z naszego Powiatu.
Pragnę również podziękować za zaufanie i wybranie wójtów i burmistrzów oraz radnych do Gmin i Powiatu, którzy reprezentować będą Polskie Stronnictwo Ludowe.
Jednocześnie deklaruję, że wybrani radni nie zawiodą pokładanego w nich zaufania i będą z pełnym zaangażowaniem pracować na rzecz naszych małych Ojczyzn.
Z poważaniem
Starosta Lubaczowski
Józef Michalik

