Kolejna duża inwestycja! Droga z Oleszyc do Cieszanowa także zostanie przebudowana?

W planach jest remont drogi na odcinku 10,2 km.W planach jest remont drogi na odcinku 10,2 km.

Kilka godzin temu informowaliśmy o ogłoszonym przetargu na przebudowę drogi z Lipiny do Zapałowa. To nie koniec dobrych wieści. Zmodernizowana zostanie także droga z Oleszyc do Cieszanowa.

Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich ogłosił właśnie przetarg na rozbudowę drogi wojewódzkiej nr 865 na odcinku Oleszyce – Cieszanów o długości 10,2 km.

Zakres projektowanych robót obejmuje m.in.: przebudowę i rozbudowę drogi wojewódzkiej wraz z skrzyżowaniami, budowę i przebudowę zjazdów, zatok autobusowych, chodników, ścieżek rowerowych oraz rowów. Mają też pojawić się nowe obiekty mostowe, a także oświetlenie drogowe.

Po pozytywnym rozstrzygnięciu przetargu, od momentu podpisania umowy wykonawca będzie miał 30 miesięcy na wykonanie tego zadania.

Podobnie jak w poprzednim przetargu, należy przypomnieć, że PZDW w Rzeszowie przewiduje możliwość unieważnienia postępowania jeżeli środki, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.

Firmy, swoje oferty mogą składać do 18 lipca 2023 roku

Komentarze   

Kmicic
-7 # Kmicic 2023-06-15 10:12
No cóż powiedzieć ,,Polska kwitnie "
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Krzysztof Kaiser 2
+5 # Krzysztof Kaiser 2 2023-06-15 10:59
Cytuję Kmicic:
No cóż powiedzieć ,,Polska kwitnie "


Po prawie 10 latach rządów PiS. Po rozpadnięciu się drogi i po wileu prośbach mieszkańców powiatu od lat może w końcu coś powstanie. Tylko te drogi miały być gotowe na 2023. Tak obiecywał PiS i Pamuła. A tutaj. Mamy 2023. Pokazywali mapki kiedyś tej drogi i jak jest planowana. Ale jak widać w 2019 roku ludzie głosowali na PiS by dopiero w 2023 znów grać tą drogą. Już 100 razy miała być droga Jarosław-Dachnó w zrobiona i dopiero teraz oprócz fragmentu z Oleszyce-Lipina zrobili. Przez ponad 4 lata tej kadencji. Przy drodze, która na już wymaga remontu. Wręcz widać jak te drogi są planowane. Miała być droga gotowa do 2023. A tutaj przetargi i potem budowa i być może opóźnienia to może w 2025-2026 dopiero będzie można nią przejechać. Chyba, że znów będą obietnice nowych dróg na wybory i odsunięte w czasie bo może to nie PiS będzie za nie płacić tylko i następcy a PiS zostawi kukułcze jaja.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Zaprawdę powiadam
+5 # Zaprawdę powiadam 2023-06-15 12:22
Jeszcze nie jest wyremontowana, więc wstrzymaj się z zachwytem. Wybory się zbliżają, dlatego rzucają kiełbasę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Kambodża
+7 # Kambodża 2023-06-15 18:20
Sam prezes będzie kładł asfalt w pocie czoła a Batman będzie go kropił wodą na ochłodę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
mak
+3 # mak 2023-06-16 06:20
A Pinokio będzie zachwalał
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia