O rozwoju przedsiębiorczości na spotkaniu z wiceministrami w Lubaczowie [ZDJĘCIA]

Dzisiaj (12.05) w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie odbyło się spotkanie poświęcone przedsiębiorczości oraz szans na rozwój m.in. na terenie powiatu lubaczowskiego. W debacie udział wzięli m.in. wiceministrowie Olga Semeniuk-Patkowska oraz Piotr Patkowski.

W piątkowym wydarzeniu udział wzięli m.in. Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju i technologii, Pełnomocnik Rządu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw Olga Semeniuk-Patkowska, która mówiła o szansach rozwoju dla małych i średnich przedsiębiorstw, a także wsparciu Polaków na Wschodzie. Kwestie wsparcia samorządów w szczególności w kontekście wojny na Ukrainie omówił Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Finansów, Główny Rzecznik Dyscypliny Finansów Publicznych Piotr Patkowski.

Podczas spotkania głos zabrał także Dyrektor Mieleckiego Oddziału Agencji Rozwoju Przemysłu Waldemar Barnaś, który zaprezentował ofertę dla przedsiębiorców z województwa podkarpackiego, w tym z powiatu lubaczowskiego.

Na sali obecny był wójt gminy Lubaczów Wiesław Kapel, który zabrał głos, by podkreślić jak ważne jest wsparcie dla takich powiatów jak powiat lubaczowski, w szczególności pod względem turystycznym. Wspomniał również o tym, aby stworzyć infrastrukturę dla przedsiębiorców. W podobnym tonie wypowiadała się wicestarosta Barbara Broź, która podobnie jak wójt apelowała o pomoc przede wszystkim finansową dla naszego powiatu.

Spotkanie zostało zorganizowane przez m.in. przez Poseł Teresę Pamułę. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Marek Kuchciński. 

Najbliższe wydarzenia

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.