Wypadek w Krowicy Hołodowskiej: Zmarł rowerzysta potrącony przez samochód

42-letni rowerzysta zginął w wypadku, do którego doszło w Krowicy Hołodowskiej. Potrącił go opel, którym kierował obywatel Ukrainy. Policja ustala, jakie były przyczyny tragedii.

Wypadek miała miejsce wczoraj około godziny 13.45 w Krowicy Hołodowskiej w powiecie lubaczowskim. Jak wstępnie ustalili policjanci, 42-letni rowerzysta zderzył się na skrzyżowaniu z oplem vivaro kierowanym przez 25-letniego obywatela Ukrainy. Prawdopodobnie, takie są ustalenia policjantów, którzy zabezpieczyli ślady na miejscu wypadku, rowerzysta zignorował znak "stop" i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy opla. 

Ciężko ranny rowerzysta trafił do szpitala. Zmarł mimo wysiłków lekarzy. Kierowca opla był trzeźwy.

Policja w Lubaczowie ustala przyczyny wypadku.

Źródło: KWP Rzeszów

{flike}

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

asay
+5 # asay 2014-10-05 11:54
Są kamery w barze obok miejsca wypadku, które są skierowane na jezdnię na której doszło do wypadku, a po drugie to jak ten ukrainiec zapiepszał, bo na pewno powoli nie jechał.[*]
Mohort
# Mohort 2014-10-05 14:11
Masz rację jadąc 60 km/h ciężko potrącić rowerzystę,
muli
+2 # muli 2014-10-05 17:26
Musiało dojść do tragedii żeby z tym coś zrobić.Może ktoś się weźmie za tych ukraińców i celników którzy tamtędy przejeżdżają na złamanie karków.
Ali
+1 # Ali 2014-10-07 01:40
Największą karą dla tego kierowcy jest śmierć tego nieszczęśnika ,który WJECHAŁ na skrzyżowanie . ćzy to Polak czy Ukrainiec nie ma w tym przypadku znaczenia . Kierujący rowerem zapłacił najwyższą cenę za błąd ,ale kierowca opla będzie musiał żyć z tym :(

UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane