Choinki prosto z lasu. Ruszyła sprzedaż

fot. Nadleśnictwo Oleszycefot. Nadleśnictwo Oleszyce

Choinka to nieodzowny element nadchodzących świąt. Czy ktoś z nas wyobraża sobie szczególny czas bez tego drzewka? Sprzedaż żywych choinek, prosto z lasu tradycyjnie prowadzą leśnicy.

Właśnie taką ofertę po raz kolejny przygotowało Nadleśnictwo Oleszyce. Sprzedaż choinek ruszyła 12 grudnia i będzie prowadzona jeszcze w dniach 19-23 grudnia w leśnictwach Kolonia, Miłków oraz przy siedzibie nadleśnictwa. Cennik poniżej:

Nadleśnictwie Lubaczów choinki są sprzedawane do 21 grudnia w siedzibach wszystkich leśnictwa Czerwinki, Dziewięcierz, Werchrata, Wielki Las, Załuże, Opaka i Wielkie Oczy. Natomiast w dniach od 19 do 21 grudnia odbędzie się sprzedaż detaliczna drzew choinkowych na placu Nadleśnictwa Lubaczów

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia