Pani Grażyna - laureatka loterii Autolokata odebrała Toyotę Corolla [VIDEO]

W czwartek (17.11) w parku w Oleszycach wiceprezesowie Banku Spółdzielczego w Lubaczowie Stanisław Goraj oraz Piotr Żmurko przekazali pani Grażynie Bębnik kluczyki do hybrydowej Toyoty.

Pani Grażyna Bębnik wygrała Toyotę Corolla w piętnastej edycji AutoLokaty. Losowanie nagród obyło się 10 września 2022 roku. Zwyciężczyni nie kryła radości. Samochód został przekazany przez Wiceprezesa Zarządu Stanisława Goraja oraz Wiceprezesa Zarządu Piotra Żmurko.

Zobaczcie film:

Bank Spółdzielczy w Lubaczowie zachęca do wzięcia udziału w 15 edycji loterii. Wystarczy założyć lokatę na kwotę przynajmniej 3 tys. zł utrzymać ją w całości do 27 sierpnia 2023 roku. Głównymi nagrodami są samochody Toyota C-HR oraz Toyota Yaris Cross. W sumie wartość puli nagród wynosi 287 812,00 zł.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia