Pogoń jedzie na trudny teren do Grochowic, Roztocze przed szansą na kolejną niespodziankę

Kolejne ciężkie zadanie czeka piłkarzy Roztocza  w najbliższej ligowej kolejce.  W 26 kolejce do Narola przyjedzie LKS Skołoszów. Piłkarze lubaczowskiej Pogoni swój mecz rozegrają w Grochowcach, z miejscowym Motorem.

Nie mają łatwego tygodnia piłkarze z Narola. W przeciągu kilku dni rozegrają drugi mecz z zdecydowanie mocniejszą drużyną. Mało tego w niedzielnym spotkaniu piłkarze Roztocza będą pod presją, ponieważ jakakolwiek strata punktów oraz wygrana Kaszyc oraz Piwody będzie oznaczała dla nich degradację do niższej ligi. Jednak piłkarze z Narola bardzo dobrze czują się pod ową presją w ostatnim czasie. Dobitnie pokazali to w zeszłą środę, gdzie byli skazywani na pożarcie przez zespól Sanoczanki, a jak wiemy skończyło się zupełnie na odwrót. LKS Skołoszów, bo to o tej drużynie mowa w kontekście najbliższego rywala, do Narola przyjedzie z żądzą zemsty. Pomimo udanej rundy wiosennej, w meczu zaległej, 17 kolejki ulegli oni na własnym boisku z drużyną Płomienia Morawsko. Tym samym zaprzepaścili doskonałą okazję do wskoczenia na 3 pozycję w lidze. Podopieczni Daniela Hałasa grając na luzie, mogą sprawić kolejną niespodziankę.

Początek meczu niedziela 20.05 godzina 17:00 na stadionie w Narolu.

W ostatnich trzech meczach Pogoń zdobyła zaledwie 2 punkty i to jeden po remisie ze zdegradowanym już zespołem z Kisielowa. Teraz piłkarzy Krystiana Halejcio czeka wyjazd na trudny teren do Grochowic, by przerwać tę serię. A, jak trudno tam zdobyć trzy punkty przekonał się nawet lider z Przeworska, który „tylko” zremisował z Motorem. Jakby tego było mało, to wystarczy dodać, że gospodarze najbliższego meczu, ostatni raz przegrali na swoim stadionie w 2 kolejce sezonu, ulegając drużynie z Kańczugi 0:1 i była to jedyna do tej pory porażka odniesiona przed własną publicznością. Jest to drugi najlepszy wynik, ustępują jedynie drużynie z Przeworska. Piłkarze Motoru zdecydowanie lepiej czują się na własnym boisku niż na obiektach rywali. W tym sezonie jeszcze ani razu nie udało im się wygrać wyjazdowego meczu.  Jeżeli chodzi o formę drużyny Motoru Grochowce w ostatnich tygodniach, to jest ona bardzo podobna do tej u Pogoni.  o wysokiej wygranej na własnym obiekcie z Gniewczyną 5:0, przyszły dwie kolejne porażki na wyjazdach. Także obie drużyny przeżywają lekki kryzys i będzie to ważny pojedynek na odbicie się i udowodnienie, że ostatnie potknięcia należą już do historii.

Początek meczu w niedziele 20.05 godzina 17:00 na stadionie w Grochowcach.

 

Zestaw par XVI kolejki jarosławskiej klasy okręgowej

sobota, 25 maj 2024
Biało-Czerwoni Kaszyce vs LKS Skołoszów
11:00
Orzeł Przeworsk vs Czuwaj Przemyśl
14:00
Orkan Zapałów vs Promyk Urzejowice
17:00
San Gorzyce vs Start Pruchnik
17:00
Santos Piwoda vs Wólczanka Wólka Pełkińska
17:00
Wisełka Siennów vs Piast Tuczempy
17:00 | Siennów
niedziela, 26 maj 2024
Dąb Dobkowice vs Płomień Morawsko
17:00 | Dobkowice
Gorliczanka Gorliczyna vs Start Lisie Jamy
18:00

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Pozostałe sportowe wieści

NAJBLIŻSZE MECZE

sobota, 25 maj 2024
Biało-Czerwoni Kaszyce vs LKS Skołoszów
11:00
Orzeł Przeworsk vs Czuwaj Przemyśl
14:00
Orkan Zapałów vs Promyk Urzejowice
17:00
San Gorzyce vs Start Pruchnik
17:00
Santos Piwoda vs Wólczanka Wólka Pełkińska
17:00
Wisełka Siennów vs Piast Tuczempy
17:00
niedziela, 26 maj 2024
Dąb Dobkowice vs Płomień Morawsko
17:00
Gorliczanka Gorliczyna vs Start Lisie Jamy
18:00

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Sprawdź wyniki, tabele oraz informacje!

     

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.