Start źle wystartował. Wólczanka wygrała w Lisich Jamach [ZDJĘCIA]

Start Lisie Jamy - Wólczanka Wólka Pełkińska fot. ZLUBACZOWA.PLStart Lisie Jamy - Wólczanka Wólka Pełkińska fot. ZLUBACZOWA.PL

W sobotę (12.08) na stadionie sportowym w Lisich Jamach rozegrany został pierwszy mecz miejscowego Startu w "okręgówce" w sezonie 2023/2024. Niestety, piłkarze z Lisich Jam przegrali 2:5.

Wólczanka Wólka Pełkińska to drużyna, która spadła z IV ligi. Piłkarze z Lisich Jam mieli więc bardzo trudne zadanie w inauguracyjnym meczu sezonu 2023/2024. Już od pierwszych minut, na boisku było widać, kto ma większą przewagę. To drużyna z Wółki Pełkińskiej kreowała sobie wiele ciekawych i przede wszystkim skutecznych akcji. Do pierwszej połowy drużyna z Lisich Jam straciła dwie bramki i żadnej nie strzeliła. Druga część gry zaczęła się fatalnie dla gospodarzy. Start w ciągu kilkunastu minut stracił kolejne dwie bramki i było już 4:0. Ostatecznie piłkarze Lisich Jam strzelili dwa gole, ale mecz zakończył się wynikiem 2:5 dla Wólczanki Wólki Pełkińskiej.

sobota, 15 czerwiec 2024
Start Lisie Jamy 2 : 1 Płomień Morawsko
17:00

Zdjęcia z meczu fot. ZLUBACZOWA.PL

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Pozostałe sportowe wieści

NAJBLIŻSZE MECZE

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Sprawdź wyniki, tabele oraz informacje!

     

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.