W niedzielę turniej piłkarski o Puchar Wójta Gminy Horyniec-Zdrój

Zdjęcie z ubiegłorocznej edycji turnieju Zdjęcie z ubiegłorocznej edycji turnieju

W najbliższą niedzielę (05.07) na stadionie w Horyńcu-Zdroju odbędzie się turniej piłkarski o Puchar Wójta Gminy Horyniec-Zdrój. W zawodach wezmą udział drużyny z Horyńca, Lubaczowa, Młodowa oraz Lubyczy Królewskiej. 

Po kilkumiesięcznej przerwie w rozgrywkach sportowych z powodu koronawirusa na boiska w końcu wybiegną piłkarze. W niedzielnym turnieju, który odbędzie się w Horyńcu-Zdroju wezmą udział: KS ZDRÓJ Horyniec-Zdrój, MKS Pogoń-Sokół Lubaczów, Granica Lubycza Królewska i Zryw Młodów. Zawody rozpoczną się o godzinie 14:00. Organizatorzy podkreślają, że zmagania odbędą się zgodnie z aktualnym rozporządzeniem Ministra Zdrowia dotyczącym zasad reżimu sanitarnego podczas organizacji imprez sportowych. Dlatego też na trybuny stadionu może wejść maksymalnie 100 osób.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Pozostałe sportowe wieści

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.