Działacze, sportowcy i sędziowie podsumowali 2018 rok

fot. lubaczow.com.plfot. lubaczow.com.pl

W ubiegły czwartek w Domu Kultury w Krowicy Samej odbyło się spotkanie noworoczne środowisk sportowych. Uczestniczyli nim w sportowcy i działacze, dyrektorzy szkół, przedstawiciele samorządu oraz lokalni sponsorzy.

Gospodarzem spotkania był Ludowy Klub Sportowy „GRANICZNI” Krowica Hołodowska. Z zaproszenia Wójta skorzystali m.in.  Józef Ozimek V-ce Prezes Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jarosławiu,  Józef Kowal Sekretarz Zarządu OZPN Jarosław, Krzysztof Młodowiec Członek Zarządu OZPN Jarosław,  Wojciech Kiszka Prezes MAAW sport z siedzibą w Przeworsku – sponsor, reprezentacje Ludowych Klubów Sportowych, sędziowie piłkarscy, zawodnicy sportowi reprezentujący konkurencje indywidualne oraz dyrektorzy szkół i nauczyciele wychowania fizycznego z terenu Gminy Lubaczów. W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele Samorządu Gminy Lubaczów w osobach:  Agnieszka Czyrny V-ce Przewodniczący Rady Gminy Lubaczów,  Marek Bojarski Radny Gminy Lubaczów i jednocześnie sołtys wsi Krowica Sama,  Zdzisław Furgała sołtys wsi Krowica Hołodowska  oraz  Stanisław Myśliwy Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lubaczowie.

W atmosferę świąteczno-noworoczną wprowadził zebranych zespół „Gwiazdki” ze Szkoły Podstawowej w Krowicy Samej pięknie śpiewając kolędy. Następnie inicjatywę przejął   Wójt Wiesław Kapel, który w swoim wystąpieniu odniósł się do zróżnicowanej i ciągle poszerzanej oferty przedsięwzięć sportowych, w którą zaangażowanych jest wielu sportowców i organizacji społecznych.  Zaznaczył, że  władze Gminy stale zabiegają o tworzenie coraz lepszych warunków do uprawiania sportu poprzez budowę nowych i modernizację już istniejących obiektów sportowych. Stwierdził, że wiele z tych planów zostało zrealizowanych, a kolejne działania odbywać się będą w niedalekiej perspektywie.  Wójt podziękował wszystkim za rok wytężonej pracy, za wspólne pokonywanie problemów dnia codziennego, ale przede wszystkim za sukcesy na wielu płaszczyznach aktywności sportowej.

Stałym elementem spotkań noworocznych jest wręczenie podziękowań za działalność sportową.  Wręczając dyplomy z podziękowaniem na ręce Prezesów Ludowych Klubów Sportowych oraz sędziów piłkarskich z terenu Gminy Lubaczów Wójt wyraził swoją wdzięczność za entuzjazm i zaangażowanie w inicjatywy sportowe sprzyjające promowaniu pozytywnych wzorców spędzania wolnego czasu, w tym wychowania poprzez sport, które są  podejmowane z myślą o integracji gminnej społeczności.

Okolicznościowe grawerton otrzymała  i Małgorzata Kubiszyn za osiągnięcia w konkurencji sportowej nordoc-walking oraz  Michał Szczybyło trener Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Libero” w Baszni Dolnej za bardzo dobre wyniki zawodników w warcabach 100-polowych w 2018 roku.

Po wspólnej modlitwie pod przewodnictwem ks. Mateusza Maksima wikariusza Parafii Rzymsko-Katolickiej w Krowicy Samej, podzieleniu się opłatkiem i wzajemnymi życzeniami pomyślności na Nowy 2019 Rok uczestnicy spotkania w miłej i przyjemnej atmosferze spędzili czas przyczyniając się do integracji „sportowej rodziny”.

015f991eb859cd1ef4e56acab585f447.jpg4154696d06a3a3d0d1053115f8f65c0b.jpgb9a583770886ce6c7b36ccfee87afb40.jpgb78f752f32367caef67cdc577cdb01f4.jpgd94bd29f0454e82685b5163a376d10c9.jpg

Źródło:/fot lubaczow.com.pl

Komentarze   

Jacek
+7 # Jacek 2019-01-15 08:06
Nie widac na zdjęciach przewodniczaceg o Romana, co sie stało?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
oko
+7 # oko 2019-01-15 09:46
Być może przewodniczący Roman przebywa na L4
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
bolo
+3 # bolo 2019-01-15 19:07
jakieś cuda, znikają niewygodne zdjęcia i wypowiedzi, cenzura wzorem PRL-u,
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
bolo
+7 # bolo 2019-01-15 19:09
gdzież jest zdjęcie tego suto zastawionego stołu dla kilkunastu osób? żenada!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Pozostałe sportowe wieści

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.