Inauguracja piłkarskiej wiosny przełożona

Wydział Gier Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jarosławiu podjął decyzję o przełożeniu wszystkich spotkań 17 kolejki klasy „O” seniorów oraz 14 kolejki „A” klasy Lubaczów. Powodem są trudne warunki atmosferyczne. Obecny stan obiektów nie pozwala na odpowiednie przygotowanie boisk do zmagań w rundzie wiosennej.

W swoim komunikacie Wydział poinformował, że dopuszcza się rozegranie spotkań w początkowym terminie tj. 24/25 marca 2018 r. przy zgodzie obydwu Klubów przesłanej pisemnie lub za pomocą systemu extranet do dnia 23 marca br.

Pierwotnie mecze 14 kolejki lubaczowskiej A klasy miały wystartować już w najbliższy weekend. W najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu Gwiazda Wielkie Oczy miała się zmierzyć z drużyną z Wólki Krowickiej. Już teraz wiadomo, że to spotkanie, tak jak inne zostaną rozegrane w późniejszym terminie.

Jak się dowiedział portal ZLUBACZOWA.pl drużyny Juvenia Cieszanów oraz Start Lisie Jamy zadecydowały się rozegrać swój mecz na stadionie w Dachnowie 25 marca o godzinie 12:30.

Przełożone mecze lubaczowskiej A klasy zostaną rozegrane najprawdopodobniej 16 maja (środa) o godzinie 17:30. Jest też możliwość rozegrania meczu w dniu: 31 marca 2018 r. (sobota) oraz 1 maja 2018 r. (wtorek) pod warunkiem zgody obydwu zainteresowanych zespołów.

Jeżeli chodzi o ligę Okręgową, jest to już druga kolejka rundy wiosennej, która musiała zostać przełożona ze względu na zły stan boisk.  Jedynie zespoły z naszego powiatu rozegrały mecz 16 kolejki. Pogoń-Sokoł Lubaczów pokonał Roztocze Narol 1:0. Mecz odbył 17 marca się na stadionie w Dachnowie.

Aktualizacja:  Mecz pomiędzy zespołem Graniczni Krowica a Zalew Stary Lubliniec odbędzie się w niedziele 25 marca na stadionie w Dachnowie. Początek o godzinie 15:00.

31 marca odbędzie się mecz LKS Gwiazda Wielkie Oczy - LKS Rolnik Wólka Krowicka. Start o godzinie 13:00.

O Wszystkich innych znanych terminach spotkań będziemy informować na bieżąco.

 

Źródło: PM

Komentarze   

START
-1 # START 2018-03-22 15:34
Mecz Lisie Jamy - Cieszanów jest o godzinie 12.30 a nie o 14.30
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
ole ,ole
-1 # ole ,ole 2018-03-22 17:17
Niech grają w Dachnowie Pan Szymek i spółka dobrze przygotują plac gry
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Pozostałe sportowe wieści

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.