Poznaliśmy najlepsze szkoły we współzawodnictwie sportowym

fot. wikimedia.orgfot. wikimedia.org

9 października w sali narad Starostwa Powiatowego w Lubaczowie odbyła się już XVII edycja Podsumowania Współzawodnictwa Sportowego Szkół z terenu powiatu lubaczowskiego za rok szkolny 2014/2015. Wśród szkół podstawowych i gimnazjalnych najlepsze okazały się placówki z Narola. Spośród trzech szkół ponadgimnazjalnych najlepsze wyniki osiągnął Zespół Szkół w Lubaczowie.

Szkoły Podstawowe:
1. Narol, 323 pkt
2. Ruda Różaniecka 321 pkt
3. Stary Dzików 161 pkt

Powiat lubaczowski w kategorii łącznej  szkół podstawowych i  gimnazjalnych reprezentowany był przez 20 szkól podstawowych i uplasował się na 14   miejscu w województwie podkarpackim / na 25 powiatów /. Sklasyfikowano 705 szkół podstawowych w województwie podkarpackim.

Wykaz nauczycieli którzy zdobyli mistrzostwo powiatu;
1. Maciej Patałuch – SP Narol
- Piłka koszykowa dziewcząt
- Konkurs „ baw się z nami”
- Unihokej dziewcząt
- 3 bój LA dziewcząt
- Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt
2. Edmund Nieckarz – SP Stary Dzików
- Piłka siatkowa dziewcząt
- Piłka siatkowa chłopców
- Piłka siatkowa plażowa dziewcząt
- Piłka siatkowa plażowa chłopców
3. Mariusz Franus – SP Ruda Różaniecka, G Ruda Różaniecka
- Piłka nożna chłopców
- Unihokej chłopców
- Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt
- Tenis stołowy chłopców w Gimnazjum
4. Jerzy Pałczyński – SP Ruda Różaniecka
- Piłka ręczna dziewcząt
- 4 bój LA dziewcząt
- Indywidualne mistrzostwa w LA dziewcząt
5. Jerzy Bundz – SP Młodów
- Tenis stołowy chłopców
- Tenis stołowy dziewcząt
6. Roman Cichowski – SP Narol
- 4 bój LA chłopców
- Indywidualne mistrzostwa w LA chłopców
7. Robert Wis – SP nr 1 Lubaczów
- Piłka ręczna chłopców
8. Grzegorz Kołodziej – SP nr 1 Lubaczów
- Piłka koszykowa chłopców
9. Andrzej Mindziak – SP Lisie Jamy
- Piłka nożna dziewcząt
10. Rafał Dubiel – SP Krowica Sama
- 3 bój LA chłopców
11. Kazimierz Krzyżak
- Szachy drużynowe

Szkoły Gimnazjalne:
1. Narol 218 pkt
2. Oleszyce 137 pkt
3. Dachnów 123 pkt

Powiat lubaczowski reprezentowany przez 17 szkół gimnazjalnych w kategorii łącznej  szkół podstawowych i  gimnazjalnych uplasował się na 14   miejscu w województwie podkarpackim / na 25 powiatów /. Sklasyfikowano 435 szkół gimnazjalnych w województwie podkarpackim.

Wykaz nauczycieli którzy zdobyli mistrzostwo powiatu;
1. Wiktor Pawelec – G Narol
- Piłka koszykowa dziewcząt
- Liga LA dziewcząt
- Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt
- Indywidualne mistrzostwa w LA dziewcząt
2. Waldemar Gmiterek – G Narol
- Sztafetowe biegi przełajowe chłopców
- Liga LA chłopców
- Indywidualne mistrzostwa w LA chłopców
3.Janina Szkoda – G Cewków
- Piłka siatkowa dziewcząt
- Piłka siatkowa plażowa dziewcząt
4. Mieczysław Zadworny – G Oleszyce
- Piłka siatkowa chłopców
- Indywidualne biegi przełajowe chłopców
5. Ireneusz Kowaliszyn – G Lisie Jamy
- Piłka nożna chłopców
- Piłka nożna dziewcząt
6. Zdzisław Zabroński – G nr 2 Lubaczów
- Piłka koszykowa chłopców
7. Witold Zabornia – G nr 2 Lubaczów
- Piłka ręczna chłopców
8. Małgorzata Zdeb- Kwiatkowska – G Oleszyce
- Tenis stołowy dziewcząt
9. Jan Argasiński – G nr 1 Lubaczów
- Unihokej chłopców
10. Piotr Bielko – G Dachnów
- Unihokej dziewcząt
11. Michał Różański – G Oleszyce
- Szachy drużynowe

Szkoły Ponadgimnazjalne
1. ZS Lubaczów 424 pkt
2. LO Lubaczów 375 pkt
3. ZS Oleszyce 212 pkt

Wykaz nauczycieli którzy zdobyli mistrzostwo powiatu;
1.Dariusz Stec – LO Lubaczów
- Piłka siatkowa chłopców- wicemistrz województwa podkarpackiego
2. Zenon Wójciak – ZS Lubaczów
- Piłka ręczna dziewcząt
- Piłka ręczna chłopców
- Piłka nożna dziewcząt
3. Janina Połeć – ZS Lubaczów
- Tenis stołowy dziewcząt
4. Jakub Wójciak – LO Lubaczów
- Piłka koszykowa dziewcząt
5. Barbara Kornaga – ZS Lubaczów
- Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt
6. Robert Meder – LO Lubaczów
- Tenis stołowy chłopców
- Piłka koszykowa chłopców
7. Tomasz Jezuit – ZS Lubaczów
- Piłka siatkowa plażowa chłopców
8. Andrzej Pietrzycki – LO Lubaczów
- Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt
9. Elżbieta Kornaga – ZS Lubaczów
-  Sztafetowe biegi przełajowe chłopców
10. Paweł Paryniak – ZS Oleszyce
- Piłka nożna chłopców
11. Jan Amarowicz – ZS Lubaczów
- Szachy drużynowe
12. Zbigniew Buczko – ZS Lubaczów
- Piłka siatkowa dziewcząt
- Piłka siatkowa plażowa dziewcząt
- Indywidualne biegi przełajowe chłopców

Powiat lubaczowski reprezentowany przez 3 szkoły średnie w  kategorii szkół ponadgimnazjalnych uplasował się na 11  miejscu w województwie podkarpackim. Sklasyfikowano 164 szkół ponadgimnazjalnych w województwie podkarpackim.

Źródło: lubaczow.powiat.pl

{flike}

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Pozostałe sportowe wieści

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.