W niedzielę turniej o Puchar Wójta Gminy Lubaczów

W niedzielę (28.07) na stadionie w Młodowie rozegrany zostanie turniej piłkarski o Puchar Wójta Gminy Lubaczów. Zawody będą się składać z dwóch części - fazy wstępnej i finałowej. Początek turnieju o godzinie 13:00.

W jednodniowym turnieju o Puchar Wójta Gminy Lubaczów zagra siedem klubów piłkarskich z terenu gminy Lubaczów. Zawody podzielone są na dwie części. W pierwszej z nich, która rozpocznie się o godzinie 13:00, w trzech spotkaniach zmierzy się ze sobą sześć gminnych ekip. Wyjątkiem jest Zryw Młodów, któremu jako gospodarzowi imprezy przypadł w tej części turnieju wolny los. 

Faza wstępna zakończy się o godzinie 16:00. Wtedy też rozpocznie się druga, finałowa część turnieju. Najpierw trzy zwycięskie drużyny z fazy wstępnej + Zryw Młodów zagrają w półfinałach, zaś ich zwycięzcy zmierzą się ze sobą w finałowym meczu, którego stawką będzie Puchar Wójta Gminy Lubaczów. 

Program spotkań w fazie wstępnej:

Graniczni Krowica vs Start Lisie Jamy (13:00)

Walter Opaka vs Rolnik Wólka Krowicka (14:00)

Piast Antoniki vs Huragan Basznia Dolna (15:00)

Źródło: lubaczowskapilka.com.pl

{fcomment}{flike}

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane