Turnieje w Narolu i Łukawcu - wyniki

Podczas Dni Narola (14.07) oraz Dni Łukawca (13.07) odbyły się turnieje piłkarskie. W turnieju o Puchar Lata w Narolu wzięły udział drużyny z Tomaszowa Lubelskiego, Suśca, Narola, Tyszowca, a w Łukawcu zagrały ekipy z: Łukawca, Wielkich Oczu oraz drużyna z Ukrainy.

Jak co roku podczas Dni Narola rozegrany został Turniej o Puchar Lata. W zawodach wzięły udział drużyny: MKS Roztocze Narol, TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski, TKS Huczwa Tyszowce oraz LKS Szumy Susiec. Turniej rozgrywany był systemem pucharowym. Zwycięzcy par półfinałowych zagrali o zwycięstwo w turnieju, a przegrani o trzecią pozycję. Drużyna z Narola zajęła ostatnie miejsce. Pierwsze miejsce zajęła drużyna Tomasovii Tomaszów Lubelski, która tryumfowała również rok temu. Drugą lokatę zajęli piłkarze z Suśca, zaś najniższy stopień podium przypadł Huczwie Tyszowce.


Półfinały:
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Huczwa Tyszowce 0:0 (6:5 karne)
Szumy Susiec - Roztocze Narol 1:0
Mecz o 3 miejsce:
Huczwa Tyszowce - Roztocze Narol 3:1
Finał:
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Szumy Susiec 3:0
Mecz Oldbojów:
Roztocze Narol - Orkan Bełżec 5:2

TURNIEJ W ŁUKAWCU
W sobotę (13.07) z okazji 30 lecia klubu Unia Łukawiec został zorganizowany turniej piłki nożnej. W imprezie tej udział wzięło pięć drużyn: Unia Łukawiec (kl."B" Lubaczów), ŁKS Łukawiec, Gwiazda Wielkie Oczy (kl."A" Lubaczów), drużyna z Ukrainy i Luźny Team Łukawiec (drużyna złożona z mieszkańców Łukawca). Turniej rozpoczął się o 14.30 powitaniem wszystkich drużyn i kibiców, a także uroczystym odegraniem hymnu Ukrainy i Polski. Co ciekawe ostatni mecz Unia Łukawiec ? Luźny Team Łukawiec nie odbył się gdyż nie miał on wpływu na kolejność, a wszyscy zawodnicy skupili się na wspólnym świętowaniu. Pierwsze miejsce zajęli goście z Ukrainy, drugie ŁKS Łukawiec, trzecie Gwiazda Wielkie Oczy, czwarte Unia Łukawiec i piąte Luźny Team Łukawiec.

Ukraina ? Gwiazda Wielkie Oczy 4:3
Unia Łukawiec ? ŁKS Łukawiec 1:1 (3:4 karne)
Ukraina: Luźny Team Łukawiec 5:0
ŁKS Łukawiec ? Gwiazda Wielkie Oczy 2:0

    

Źródło/foto: MKS Roztocze Narol, ŁKS Łukawiec, zlubaczowa.pl

 {flike}{fcomment}

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane