Poznaliśmy najlepszych piłkarzy na Podkarpaciu

fot. Konrad Kwolekfot. Konrad Kwolek

Podczas XX Gali Piłkarskiej Podkarpacka Nike, która odbyła się w sobotę (10.02)  poznaliśmy najlepszych w 2023 roku. Główna nagroda przypadła Maciejowi Domańskiemu, który po raz drugi z rzędu został Piłkarzem Roku. Nagrody wręczono także piłkarzom z lubaczowskiej A klasy i B klasy.

Była to największa gala w historii Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. Organizatorzy postanowili w tym roku uhonorować reprezentantów wszystkich bez wyjątku szczebli rozgrywkowych. Swoje nagrody odebrali zatem piłkarze od B klasy do czwartej ligi włącznie. Piłkarzem roku 2023, podobnie jak w poprzedniej edycji Podkarpackiej Nike, został Maciej Domański, zawodnik PGE FKS Stali Mielec. Drużyną roku natomiast wybrana została Stal Stalowa Wola.

W plebiscycie nie zabrakło nominacji dla piłkarzy klubów z powiatu lubaczowskiego. W kategorii "Piłkarz Roku 2023" w IV lidze podkarpackiej nominowany był zawodnik Pogoni-Sokoła Lubaczów Sebastian Duda. Natomiast wśród nominowanych w kategorii Młodzieżowiec Roku znalazł się również piłkarz Pogoni-Sokoła - Szymon Dziadosz.

Piłkarzem Roku w lubaczowskiej A klasie został Sebastian Rogowski ze Zdroju Horyniec. Nominowani byli jeszcze Konrad Olejarz (LKS Miękisz Nowy) oraz Jakub Tokarz (Huragan Basznia Dolna).

Z kolei statuetkę najlepszego piłkarza w lubaczowskiej B klasie przyznano Witoldowi Kornadzę z Victorii Stary Dzików. Wśród nominowanych znaleźli się jeszcze Dawid Gałas (Roztocze Ruda Różaniecka) oraz Michał Krzemiński (Piast Antoniki)

Komentarze   

Jac123
+4 # Jac123 2024-02-13 15:09
"Kornadzę"? Raczej Kornadze
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Pozostałe sportowe wieści

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.