Dwaj turyści nielegalnie przekroczyli granicę. Chcieli sobie zrobić zdjęcie

fot. BiOSGfot. BiOSG

Strażnicy graniczni z placówki w Horyńcu-Zdroju ujawnili ślady wejścia na pas drogi granicznej i nielegalnego przekroczenia granicy. Szybko ustalili, że sprawcami wykroczenia byli dwaj turyści z Mazowsza.

Do zdarzenia doszło wczoraj (28 września) na odcinku granicy, za który odpowiadają funkcjonariusze SG z Horyńca Zdroju. Patrol sprawdzający pas drogi granicznej odnalazł ślady dwóch osób, które nielegalnie przekroczyły granicę z Polski na Ukrainę i z powrotem. W wyniku podjętych działań szybko ustalono sprawców wykroczenia. Było to dwóch 21-letnich mieszkańców woj. Mazowieckiego.

Turyści tłumaczyli, że chcieli sobie tylko zrobić pamiątkowe zdjęcie przy słupku granicznym. Obaj mężczyźni przyznali się do nielegalnego przekroczenie granicy i zostali ukarani mandatem karnym w wysokości po 500 złotych każdy.

Źródło: BiOSG

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane