Futory: Służby szukały zaginionego 2,5-latka. Okazało się, że dziecko spało w szafie

W sobotę wszystkie służby ratunkowe zostały zaangażowane do poszukiwań 2,5-letniego dziecka w miejscowości Futory. Okazało się, że dziecko zasnęło w szafie.

W sobotę 3 września, po godzinie 20:00 policjant dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 2,5-letniego dziecka.  

Policjanci zostali poinformowani, że chłopiec bawił się na podwórku pod opieką babci. Kobieta w pewnym momencie poszła przygotowywać posiłek, a chłopiec oddalił się w nieznanym kierunku.

Policjanci natychmiast zareagowali i rozpoczęli poszukiwania.

- W lubaczowskiej komendzie został ogłoszony alarm, który zmobilizował wszystkich policjantów. Zadysponowano wszelkiego rodzaju siły i środki. – relacjonuje rzecznik KPP Lubaczów st. asp. Monika Tomczyszyn-Pachołek

Na szczęście ta historia zakończyła się pozytywnie, bowiem po około dwóch godzinach chłopak został odnaleziony. Okazało się, że spał w szafie pod stertą ubrań.

Komentarze   

Mia
0 # Mia 2022-09-05 20:59
Nie wiem skąd redakcja wzięła informacje, że babcia zostawiła dziecko samo na podwórku i poszła szykować posiłek?! Dziecko było w domu kiedy kobieta była w kuchni. Dopiero po chwili szukania i przetrzasnieciu domu stwierdziła że maluch mógł wyjść na zewnątrz. Nie dziwię się że pozniej ludzie tworzą jakieś niestworzone historie jak się naczytaja takich głupot. Brawo za dziennikarska rzetelnosc, pewnie połowa waszych artykułów zawiera podobne błędy...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.