Zderzenie dwóch aut w Opace. 19-latka trafiła do szpitala

fot. KPP Lubaczówfot. KPP Lubaczów

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj na skrzyżowaniu w miejscowości Opaka. Kierujący samochodem marki Rover nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej audi. W wyniku zderzenia się samochodów, do szpitala trafiła kierująca audi.

Do zdarzenia doszło dzisiaj po godz. 11, na skrzyżowaniu w miejscowości Opaka. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący samochodem marki rover, 67-letni mieszkaniec gminy Lubaczów, skręcając w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej audi, 19-letniej mieszkance gminy Lubaczów. W wyniku zderzenia pojazdów, kobieta trafiła do szpitala. Obydwoje kierujący byli trzeźwi.

Na miejscu policjanci wykonali oględziny i szkic miejsca zdarzenia, dokumentację fotograficzną oraz ustalili świadków. Wszystkie te czynności pomogą teraz w ustaleniu przyczyn i okoliczności tego zdarzenia. Droga w tym miejscu przez około godzinę była zablokowana.

Źródło: KPP Lubaczów

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.