Spowodował kolizję i nie chciał poddać się badaniu alkomatem

fot. KPP Lubaczówfot. KPP Lubaczów

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj, na ul. Sienkiewicza w Cieszanowie. Kierowca bmw zderzył się ze skręcającym w lewo renaultem i wpadł do rowu. Na szczęście nikt w tym zdarzeniu nie ucierpiał. Od kierowcy bmw została pobrana krew do badań.

Wczoraj około godz. 13, w Cieszanowie doszło do zdarzenia dwóch samochodów osobowych. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierowca bmw, jadąc z nadmierną prędkością uderzył w prawidłowo skręcający samochód marki Renault. Siła uderzenia była tak duża, że bmw wpadło do rowu. Na szczęście żaden z kierowców nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Badanie stanu trzeźwości u kierowcy renault, 27-letniego mieszkańca Przemyśla, wykazało, że był on trzeźwy. Kierowca bmw odmówił poddania się badaniu na zawartość alkoholu, dlatego została pobrana od niego krew do badań. Z uwagi na podejrzenie, że kierowca bmw, 34-letni mieszkaniec gminy Lubaczów kierował samochodem, będąc w stanie nietrzeźwości, zostało mu zatrzymane prawo jazdy.

fot. KPP Lubaczówfot. KPP Lubaczów

Źródło: KPP Lubaczów

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.