Imigrant z Iranu zatrzymany przez strażników granicznych z Horyńca-Zdroju

fot. BiOSGfot. BiOSG

Strażnicy graniczni z placówki w Horyńcu-Zdroju zatrzymali 44-letniego obywatela Iranu. Mężczyzna był przemęczony. Funkcjonariusze zapewnili mu posiłek oraz zastępcze ubrania.

Do zatrzymania doszło we wtorek (26 lipca) w rejonie odpowiedzialności placówki SG w Horyńcu-Zdroju. Dzięki nowoczesnym systemom wykorzystywanym na granicy państwowej, funkcjonariusze SG w czasie rzeczywistym otrzymali informację o nielegalnym przekroczeniu z Ukrainy. Dynamiczne działania doprowadziły do zatrzymania sprawcy w okolicach przygranicznej miejscowości Prusie. Był to 44-letni obywatel Iranu. Nie posiadał przy sobie dokumentów. Był przemęczony, ale nie wymagał pomocy lekarza. Mundurowi zapewnili mu posiłek oraz zastępcze ubrania. Cudzoziemiec przyznał się do przekroczenia granicy. Na Ukrainę dosłał się nielegalnie z Rumunii. Jego ostatecznym celem były Niemcy.

Mundurowi prowadzą dalsze czynności w sprawie.

Źródło: BiOSG

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane