Oleszyce, Stary Dzików: Dzielnicowy w dniu wolnym od służby zatrzymał złodzieja samochodu

fot. archiwum zlubaczowa.plfot. archiwum zlubaczowa.pl

Dzielnicowy z komisariatu w Oleszycach, w czasie wolnym od służby, zatrzymał mężczyznę, który dzień wcześniej ukradł samochód. Szybka i zdecydowana reakcja funkcjonariusza pozwoliła na zatrzymanie sprawcy i odzyskanie skradzionego pojazdu. Dodatkowo okazało się, że 39-letni mieszkaniec Oleszyc miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło w ubiegły poniedziałek, w Starym Dzikowie. Dzielnicowy będąc w czasie wolnym od służby, na jednej z ulic tej miejscowości, zauważył samochód, który dzień wcześniej został skradziony. Funkcjonariusz pojechał za tym pojazdem i zatrzymał go. Za kierownicą siedział znany policjantowi, 39-letni mieszkaniec Oleszyc. Od mężczyzny czuć było alkohol. Dzielnicowy o całym zajściu poinformował dyżurnego, który wysłał na miejsce patrol. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że 39-latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kradzieży pojazdu i kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości. Sprawca przyznał się do popełnionych czynów. Odzyskany samochód trafił do prawowitego właściciela.

Źródło: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane