45-latek z gminy Lubaczów miał prawie 3 promile

Lubaczowscy policjanci cyklicznie prowadzą działania związane z eliminowaniem z dróg nietrzeźwych kierowców. Tylko w ostatnim czasie policjanci zatrzymali dwóch takich kierowców. Jeden z nich miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie.

W poniedziałek dyżurny lubaczowskiej Policji otrzymał informację, z której wynikało, że drogą wojewódzką nr 865 na trasie Cieszanów-Narol porusza się ciężarówka, której kierowca może być pod wpływem alkoholu. Na trasę został skierowany policyjny patrol, który zatrzymał wskazany pojazd do kontroli.

Jak się okazało, kierowcą pojazdu był 28-letni obywatel Ukrainy, u którego badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Kierowcy zatrzymano prawo jazdy i przewieziono do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty.

We wtorek mundurowi zatrzymali do kontroli 45-letniego mieszkańca gminy Lubaczów. Badanie stanu jego trzeźwości wykazało, że jest pijany. Miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Wkrótce za popełnione przestępstwo będzie odpowiadał przed sądem.

Źródło: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.