Lubaczowska policja podsumowała akcję "Motocykl". Skontrolowano 23 motocyklistów

fot. archiwum zlubaczowa.plfot. archiwum zlubaczowa.pl

Dbając o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego, policjanci przez dwa dni prowadzili akcję „Motocykl”. Podczas działań mundurowi skontrolowali 23 motocyklistów i motorowerzystów. Ujawnili 6 naruszeń przepisów, w tym 2 przypadki jazdy bez uprawnień i jeden przypadek przekroczenia dozwolonej prędkości.

W sobotę i niedzielę, na terenie województwa podkarpackiego trwała policyjna akcja "Motocykl". Pogoda sprzyjała wielbicielom dwóch kółek i wielu z nich zdecydowało się na podróżowanie jednośladami.

Podczas dwudniowych działań funkcjonariusze na terenie powiatu lubaczowskiego skontrolowali 23 kierujących motocyklami i motorowerami. Okazało się, że 2 kierujących wsiadło na jednoślady, mimo że nie posiadali do tego wymaganych przepisami uprawnień. Jeden z kontrolowany kierowców przekroczył dozwoloną prędkość.

"Motocykl" to policyjna akcja, której celem jest dbanie o bezpieczną i rozważną jazdę oraz egzekwowanie przestrzegania przepisów ruchu drogowego. Policjanci podczas działań zwracali uwagę właścicielom jednośladów na stosowanie się do zasady ograniczonego zaufania wobec innych użytkowników dróg.

Źródło: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane