Oszuści działający „na wnuczka” zatrzymani. Apel policji: próbował ktoś od Ciebie wyłudzić pieniądze? Zgłoś to!

Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie w związku z zatrzymaniem dwóch mężczyzn podejrzewanych o dokonanie oszustwa polegającego na wyłudzeniu pieniędzy, zwraca się z apelem do osób, do których mogli dzwonić oszuści, aby poinformowali o tym fakcie policję.

Dzisiaj (16.02) policjanci z lubaczowskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o dokonanie oszustwa i wyłudzenia pieniędzy metodą "na wnuczka" od mieszkańca powiatu lubaczowskiego. Policjanci podejrzewają, że zatrzymani w ten sposób próbowali oszukać bądź nawet oszukali więcej osób. Dlatego też proszą o kontakt.

- Zwracamy się z apelem do osób, które próbowano oszukać „na wnuczka” lub na inne sposoby takie jak „na prokuratora” czy „pracownika banku" o zgłaszanie się na Komendę Powiatową Policji w Lubaczowie.  – mówi rzecznik prasowy KPP Lubaczów asp. Monika Tomczyszyn-Pachołek

Policjanci zapewniają anonimowość.

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Ja234
+21 # Ja234 2022-02-16 18:25
Jeżeli podejrzani okażą się sprawcami, to od razu za jaja i na latarnie, bo to jest czyste q...two !!!
Taki tam
+13 # Taki tam 2022-02-16 19:08
Jeśli mają sprawców to gratuluję. Poszkodowany na pewno się ucieszy. Ciekawe czy to osoby znane poszkodowanemu? Ja sądzę, że musieli coś o nim wiedzieć, że ma pieniądze i że są w stanie od niego je wyciągnąć. Oby pan odzyskał je jak najszybciej a tym gościom surowa kara, żeby się odechciało do końca życia.
senior
+12 # senior 2022-02-16 19:09
Obrócić mendy do góry nogami i wytrzepać wszystkie wyłudzone pieniądze i szybko ukarać
.
Obywatel
+6 # Obywatel 2022-02-16 21:22
Złapani na "Polski Ład" (pot. NOWY WAŁ) również mogą się zgłaszać jako poszkodowani?

UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane