Gmina Oleszyce: Tragiczny finał poszukiwań. Nie żyje 61-letnia kobieta

Zdjęcie ilustracyjne fot. archiwum KPP LubaczówZdjęcie ilustracyjne fot. archiwum KPP Lubaczów

Kilkadziesiąt osób poszukiwało 61-letniej mieszkanki Oleszyc, która wyszła z domu i straciła orientację w terenie. Niestety, kilka godzin później policjanci odnaleźli ciało zaginionej kobiety.

Wczoraj tuż przed godziną 19:00 dyżurny lubaczowskiej komendy odebrał zgłoszenie o zaginięciu 61-letniej kobiety w miejscowości Zabiała. Zaginiona około godziny 17:00 wyszła z domu swoich znajomych nie dotarła do domu. Z zebranych informacji wynikało, że ostatni raz była widziana na drodze prowadzącej z Zabiałej do Oleszyc.

Z uwagi na bardzo złe warunki meteorologiczne i silny wiatr, policjanci wspólnie ze strażakami z PSP i OSP,  funkcjonariuszami Straży Granicznej oraz strażnikami leśnymi niezwłocznie rozpoczęli poszukiwania.

Sprawdzono miejsca i okolice, gdzie zaginiona widziana była po raz ostatni, a także rejony okolicznych miejscowości. W działaniach zaangażowanych było kilkadziesiąt osób – informuje rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie asp. Monika Tomczyszyn-Pacholek.

Ostatni kontakt telefoniczny był z 61-latką po godz. 20, kobieta twierdziła, że nie wie gdzie jest i nie wie jak wrócić do domu. Około godz. 2, na polach uprawnych pomiędzy miejscowościami Stare Oleszyce i Zalesie policjanci odnaleźli ciało kobiety, które zabezpieczono do badań sekcyjnych. 
Mundurowi pod nadzorem prokuratury wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia oraz przyczyny śmierci kobiety.

Źródło: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Ostatnio dodane