40 letnia kobieta zamarzła w Horyńcu

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie, pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności w miejscu odnalezienia zwłok w Horyńcu-Zdroju. Wstępne ustalenia wskazują, że doszło do śmiertelnego wychłodzenia organizmu 40-letniej kobiety.

Dzisiaj po godzinie 7 rano dyżurny lubaczowskiej Policji został telefonicznie powiadomiony przez mieszkańca Horyńca-Zdroju o znalezieniu zamarzniętego ciała kobiety. Policjanci, pod nadzorem prokuratora rejonowego prowadzą oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczają i zbierają ślady oraz przesłuchują świadków. Funkcjonariusze wyjaśniają również okoliczności w jakich znalazła się kobieta, bezpośrednio przed śmiercią.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że są to zwłoki 40-letniej mieszkanki Przemyśla, która przyjechała z wizytą do matki mieszkającej w Horyńcu-Zdroju. Najprawdopodobniej przyczyną zgonu kobiety było wychłodzenie organizmu, niemniej jednak zwłoki zostały zabezpieczone do dalszych badań, które pozwolą na dokładne ustalenie przyczyny śmierci kobiety.

Źródło: KPP Lubaczów/foto: ZLUBACZOWA.PL

{flike}

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane