fot. KPP Przeworsk
63-letni mieszkaniec powiatu lubaczowskiego został ukarany mandatem po zdarzeniu drogowym, do którego doszło wczoraj tuż po godzinie 13 na moście w miejscowości Tryńcza, w ciągu drogi krajowej nr 77. Z prowadzonego przez niego pojazdu ciężarowego spadły na jezdnię kłody drewna, uszkadzając elementy mostu.
Jak wynika z ustaleń policjantów z przeworskiej drogówki, mężczyzna kierował samochodem ciężarowym marki Renault z przyczepą, przewożąc ładunek drewna. W trakcie hamowania kłody przesunęły się, a następnie spadły na drogę. Przyczyną zdarzenia było nieprawidłowe zabezpieczenie transportowanego ładunku.
Rozsypane na moście drewno stwarzało zagrożenie dla innych uczestników ruchu i doprowadziło do uszkodzenia metalowych elementów konstrukcji. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.
63-letni mieszkaniec powiatu lubaczowskiego został ukarany mandatem.
fot. KPP Przeworsk






