Dwóch poszukiwanych w rękach lubaczowskich policjantów

Policjanci z Komisariatu Policji w Oleszycach oraz Posterunku Policji w Narolu zatrzymali dwóch mężczyzn, za którymi sąd wydał nakazy doprowadzenia. Obaj, najbliższe kilka miesięcy spędzą w zakładzie karnym.

W piątek, 14 czerwca br., policjanci z Komisariatu Policji w Oleszycach zatrzymali poszukiwanego 58-latka. Sąd Rejonowy w Lubaczowie wydał za mężczyzną nakaz doprowadzenia do zakładu karnego. Mieszkaniec powiatu lubaczowskiego ma do odbycia karę 11 miesięcy pozbawienia wolności, za kierowanie pojazdem mimo sądowego zakazu.

Drugi poszukiwany mężczyzna, został zatrzymany przez funkcjonariuszy z Posterunku Policji w Narolu. 42-letni mieszkaniec powiatu lubaczowskiego ma na swoim koncie jazdę w stanie nietrzeźwości oraz niestosowanie się do decyzji sądu o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami. Mężczyzna najbliższe 6 miesięcy spędzi w zakładzie karnym.

Od stycznia br., lubaczowscy policjanci zatrzymali 33 osoby, które ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości.

Źródło: KPP Lubaczów

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.